Bugünkü Haberler

AÇIKLAYIN ARTIK..!

Her ne kadar konumuz Balıkesirspor Baltok ise de hep şunu belirtmişimdir; Balkes siyasetin göbeğindedir..Onun için futboldan da öte bir konudur Balkes konusu.

Buna bağlı olarak şu anda özellikle AK Parti’nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı resmi dilden açıklanmadığı sürece kırmızı beyazlı camiada ‘kilitlenmiş’ şekilde beklemede kalacaktır.

Neden mi?.

Şundan..

Dedik ya; Balkes’in anahtarı Büyükşehir Belediye’sinin elinde. Dolayısıyla şu andaki mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balkes’in ana ve hatta baba sporsoru!..

Para-tura tüm bu işleri halledebilecek tek isim o..

Aday gösterilir mi, gösterilmez mi? Orasının bilemem.. Ama bu konu bir an önce netlik kazanmalı. Kazanmalı ki; Balıkesirspor Baltok’ta camia olarak işine bakmalı..!

Eğer Başkan Kafaoğlu ile yola devam edilecekse sorun yok. Zaten ekip olarak konuya hakimler, yok eğer başka bir isim Büyükşehir’e aday olarak gösterilecekse o zaman kırmızı beyazlı camia için sıkıntılı günler başladı demektir. Neticede ben Balkes penceresinden bu adaylık konularına bakınca  AK Parti’nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı resmi ve kesin dille açıklanmadığı her gün Balkes’e zarar yazıyor. Üstelik böylesine zorlu bir ligde yönetimsel kararsızlıklar ölümcül tehlike demektir.!..


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa