Bugünkü Haberler

ADAM FENA KONUŞTU..!

Balıkesirspor’un ismi iki sezon Ekolgöz Balıkesirspor oldu..

Opr.Dr. Mehmet Baz’ın sahibi olduğu Ekol Hastaneleri ve Ekolgöz Hastanesi, Ege bölgesinin bilinen ve tanınmış bir markası.

Önceki gün Balıkesirspor Tesislerinde düzenlenen protokol imza töreninde mikrofonu eline alan Opr.Dr. Mehmet Baz aynen şu cümleleri kuruyordu; “Biz önümüzdeki yıllar sanatsal sorumluluk projelerimizin yanına sportif projelerimizi katmak istedik. İzmir firması olduğumuz için öncelikle bu sezon TFF 1.Lige yükselen Menemenspor’a isim sporsoru olduk. Ben yakınen de futbolu takip eden birisi olarak Balıkesirspor’un çıkışını ilgi ile izledim. Daha sonra özet maçlarına da baktım ve dedim ki; böylesine bir kulübe sponsor olunur.”

Balıkesirspor’un bu çıkışını taaa İzmir’den fark ettiler, ne üzücüdür ki; hala Balıkesir’de bir çok fark etmesi gerekenler etmiyor..!

Ne diyelim; Balıkesirspor’a sahip çıkan İzmirlilere selam olsun..!

KEÇİÖREN SONRASI..

Şu anda Ekolgöz Balıkesirspor’da moreller 10 numara.. Bu morelle gidilecek olan Ankara deplasmanından beklenti 1 puan.. Üstü olursa ne olur?.

O zaman ne olacağını söyleyeyim; artık bu takıma ‘kümede kalma’ hedefi lüks gelir. Hedef; ilk 2’den Süper olur..

Bakın neden böyle düşünüyorum açıklayayım.

Balıkesirspor’un sponsoru olan Ekol Hastaneleri sahibi Opr.Dr. Mehmet Boz imza töreninde yaptığı ilginç konuşmaların bir bölümünde de aynen şu cümleleri kurdu; “Biz öncelikle yatırımcı kişileriz. Nereye yatırım yapacağımız çok iyi araştırır ve tartarız. Dediğim gibi az buçukta olsa futboldan anlarım. Balıkesirspor’un maçlarını özellikle tekrar tekrar izledim ve şu kanaate vardım. Bu takım süper lige çıkar. Bu inancımız sponsor olmamızdaki bir başka etkendi..!

 


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa