Ligin ilk haftası Giresunspor maçından 8 haftadaki Adanaspor maçına kadar maalesef futboldan saha çok yeni yönetimin, eski yönetime, eski yönetiminde yeni yönetime sallaması ile uğraştık..!

Aslında olması gereken yeni yönetimin eski yönetim ile ilgili iddialarını hukuk çerçevede kanıtlamaya çalışması ama sosyal medya tetikçileri işi karıştırıp konunun kamuoyu önüne taşınmasına neden oluyorlar.. (Yani kendilerine verilen görevi başarı ile yapıyorlar.. )

Biz her şeye rağmen futbolu yorumlayacak olursak, Balıkesirspor için özellikle Adanaspor mağlubiyeti çok kötü oldu..

Ankaraspor galibiyeti sonrası sıçrama yapmasını beklediğimiz Balkes tam tersine Adanaspor maçında neredeyse hiç bir varlık gösteremedi.

Tabi ki bu sıkıntılı durumu çözecek olan yönetim.. Futbolcularda bir sıkıntı var..

Şimdi önümüzde Altay deplasmanı var.Covid19 salgınında 15 futbolcusunun testleri pozitif çıkan Altay'ın ligdeki 2 maçı ertelendi. Tedavi süreci devam eden futbolcularından eksik olarak Balıkesirspor önüne çıkacak olan Altay kadro derinliği olan bir ekip her ne kadar eksikte olsalar Altay her zaman Altay..

As kadrosu yerine eldeki kadrosu ile karşımıza çıkacak olan Altay'dan akıllı bir kurgu ve taktik ile 3 puan alırsak derin bir ohhh çekeriz..