Bugünkü Haberler
Ekspres Gazetesi

ARADIĞI KİŞİYE ULAŞILMIYOR..!

Bakıyorum da Balıkesirspor Baltok ile ilgili bu şehrin kelli fellileri ‘ölü taklidi’ yapıyorlar..

Balkes şu anda sırat köprüsünde..

Şöyle ki; bugün Antalya kampında toplanması gereken futbolcuların 13 tanesi alacaklarından dolayı TFF’ye müracaat ettiler. Gelmezlerse kimsenin laf söyleyecek durumu yok..!

Malumunuz Balkes’in oldum olası tek gelir kaynağı belediyedir..

Taaa rahmetli Hüseyin Baştuz döneminden, yine rahmetli Kaya Avni Sağlıkçı’ya, Ziya Tan’dan, Sami Gökdeniz’e, rahmetli Sabri Uğur’dan, İsmail Ok’a ve en nihayetinde Büyükşehir Başkanları Ahmet Edip Uğur’dan, Zekai Kafaoğlu’na kadar…

Önümüzdeki süreçte de yine Balıkesirspor Baltok’a en büyük kaynak sağlayıcı el mahkum(!) Büyükşehir Belediyesi olacaktır.

Peki belediye başkanları eşşek yükü kadar para gerektiren kırmızı beyazlı camiaya nasıl kaynak yaratırlar?..

Güçlerini kullanırlar. Tabiri caizse ‘salma salarlar’..

Kime salınır bu ‘salma’?

Tabiki Belediye ile işi olan kelli fellilere..!

Yiyiyorsa vermesinler..!

Böylece örtülü bir ödenek yaratılır ve bu para kırmızı beyazlı camiaya aktarılır..

Şimdi geçici olarak Büyükşehir koltuğunda oturan isim Zekai Kafaoğlu adaylık açıklamasına kadar Balkes için gerekli ödenekleri öyle yada böyle bir şekilde sağlıyordu. Tek telefonu yetiyordu. Peki şimdi ne oldu da açtığı telefonlardan; “aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, daha sonra tekrar arayınız’ sesi geliyor?..

Söyleyeyim.. Güç gitti ondan..!

Tatlı su kurnazları kelli felliler, şimdi tüm konumlarını 31 Mart yerel seçimlerinde koltuğa oturacak Büyükşehir Belediye Başkanına göre ayarlıyor ve bu nedenden kimse yerinden kıpırdamıyor..!

Kısaca demem o ki; bugün gücün peşinde koşan işi adamları frene basmış durumda.. İşte Balkes’te ki bütün sıkıntının nedeni bu..!


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa