AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, son günlerde sosyal medyada konu olan Savaştepe yolu ile ilgili basın açıklaması yaptı.

Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, 2019 yılında ihalesi yapılan Savaştepe yolunun yarım bırakılmasına dair gerek Ak Parti'ye gerek kendilerine Savaştepe yolunun yapılmasına ilişkin çok talep geldiğini belirtti.

Milletvekili Aydemir "Savaştepe yolunun ihalesini 2019 yılında gerçekleştirmiştik. İhaleyi alan yükleniciden kaynaklanan sıkıntılar sonucunda bu yolumuzun yapımı erçekleştirilememişti. Bunun üzerine bu yolumuzun yapımı başka bir yükleniciye devredildi.Yolumuzun yapını başka bir  yükleniciye devredilmesi biraz zaman aldı. Ama bu yolumuzun yapımı yaklaşık bir ay önce başladı. Şu anda dolgu ve malzeme çekme işlemleri gerçekleştiriliyor." dedi.

BU İŞ YARIM KALMAZ
 
AK Parti hükumeti verdiği hiçbir sözü unutmaz ve başladığı hiçbir işi yarım bırakmaz diyen milletvekili Aydemir, şunları kaydetti: Savaştepeli hemşirelerimiz merak etmesinler biz başladığımız hiçbir işi yarım bırakmadık bırakmayız. Bizim dışımızdaki sebeplerden dolayı geciken yol yapımı çalışmamız en kısa sürede bitirilecektir. Şimdiden Savaştepeli hemşirelerimize hayırlı olsun.” dedi