Bugünkü Haberler

BALKES İKİ KİŞİNİN DERDİMİDİR?!..

Bakıyorum da Balıkesirspor Baltok ile ilgili lafa geldiği zaman mangalda kül bırakmayanlar, iş başa düştüğünde ‘üç maymunu’ oynuyor. (Birde dördüncü maymunu oynayanlar var ama buradan dördüncü maymunu açıklamam söz konusu değil. Merak edenler olursa birebir, yüz yüze geldiğimizde dördüncü maymunu açıklarım..!)

Hepimizin malumu Balıkesirspor Baltok bu sezon geçmişten gelen bir sürü dert ve sıkıntı ile mücadele ediyor. Çok iyi  biliyorum ki; Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve Balıkesirspor Baltok Başkanı Mustafa Bahçeci bu sıkıntılı günleri aşmak ve Balıkesirspor Baltok’u düze çıkarmak için kafa kafaya verip  büyük çaba sarf ediyorlar.

Peki Balıkesirspor Baltok bu şehirde sadece iki  kişinin omuzlarında mı olmalıdır?!..

İNCE HESAP PEŞİNDE OLANLAR

Balıkesirspor Baltok üzerinden siyasi ve sosyal rant sağlama peşinde olanlara küçük bir hatırlatma yapmakta fayda görüyorum. Balıkesirspor Baltok’u kötü niyetlerinize, çirkin emellerinize alet etmeyin..!  Perde arkasındaki çirkin ayak oyunlarınız bir gün kendi ayağınıza takılacak. Bunu bir köşeye yazın,  Bugün kırmızı-beyazlı camiaya zarar gelmemesi için ben gibi susanlar, yarın durum ve zemine göre mutlaka konuşacaktır..! Onun için siz siz olun bu çirkin mücadelenizi(!) Balıkesirspor Baltok üzerinden yapmayın.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa