Bugünkü Haberler
Ekspres Gazetesi

BALKES SİYASET ÜSTÜDÜR

Her kadar siyasetin göbeğinde de olsa Balkes siyaset üstüdür..

Balkes’e gönül veren yüzbinlerin içinde A partilisi de var B partilisi de.. Ama tribünlerde herkes yan yana, Balkes’in başarısı için 12. Adam oluyor..

Onun için Balıkesirspor Baltok üzerinden siyaset yapanlar yanlış yapar..

Balkes bu kentin en derli markasıdır ve siyaseten kim bu şehrin şehri emini ise Balkes’i gözetmek, kollamak durumundadır..

Şu anda Balıkesirspor Baltok’un mali yapısı korkunç gözükebilir ama şunu unutmayalım, Büyükşehir için Balkes’in bu korkunç görünen mali yapısı halledilir niteliktedir..

Mali açıdan, Ali’nin külahı Veliye, Veli’nin külahı Ali’ye şeklinde geçen 4-5 sezon sonunda bu duruma gelindi. Bu güne kadar Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının tamamı  Balkes’le ilgili güzel niyetli duygu ve düşüncelerini kamuoyu ile paylaştı. Hiç biride demedi ki; “ Bana ne kardeşim Balkes’ten” Hepsi koltuğa oturduklarında Balıkesirspor Baltok’un mali yapısının düzeltileceğini, kırmızı beyazlı camia için yeni projeler üretilip kalıcı gelirlerin yaratılacağı benzerinde vaatlerde bulundular.. Pazartesi günü millet iradesi ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlık koltuğuna oturacak olan isim Balıkesirspor Baltok ile ilgili duygu ve düşüncelerini bu kez aday olarak değil icraatın başı olarak yapacak. Yani adayken bol kepçeden verirken, kepçe ele geçince ne verecek bekleyip göreceğiz.?!

Neticede tabiki öncelikle Balıkesir’imizin gelecek günleri için oy kullanacağız. Balıkesir’de yaşayan bizler istiyoruz ki; projeleri ile bu güzel şehrimizi çok daha ilerilere taşıyan bir Başkan’a sahip olalım. Ve yine biz Balkes’e gönül verenler istiyoruz ki; koltuğa oturacak başkan kucağına verilecek olan Balkes’i götürüp cami avlusuna bırakmasın..!


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa