Bugünkü Haberler

BALKES’İ REİS KURTARIR..!

Eski Kaptan Muhammed Reis’ten bahsetmiyorum….Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan bahsediyorum..

Hepimizin malumu Balıkesirspor Baltok maddi açıdan sırat köprüsünde.. Zaman kalmadı gibi bir şey..Ha bugün, ha yarın borçların neticelenmesi gerekli. Neticelenmez ise 6 puan silme, 2 sezon transfer yasağı ve içerdeki futbolcuların alacakları baki kalmak şartı ile serbest kalması.. Resmen ‘idam fermanı’..!

Seçim öncesi dedik ki; kim Büyükşehir Belediye Başkanı olursa, Balkes onun kucağına verilecek..

Seçim neticesinde AK Parti’nin adayı Yücel Yılmaz Büyükşehir Belediye Başkanlık koltuğuna oturunca; “Ya Allah Bismillah”demeden Balkes’i kucağında buldu..!

Kapalı kapılar ardında nasıl bir çıkış formülü aranıyor bunu bilemem ama gözle görülür ilk icraat; “tebrik çiçekleri yerine Balkes’e bağış yapın” mesajı oldu.
Ne kadar karşılık buldu onu da bilemiyorum, ama hayatın normal akışında üç-beş gün içinde Balkes’i düze çıkaracak 14-15 milyon lira gibi bir rakamın ‘çiçek parasından’çıkması mümkün gözükmüyor..

Eeee.Netice..?!

Dedik ya; bugün yarın paraların ödenmesi gerekiyor. Parada öyle böyle para değil hani. Borumu 14/15 milyondan bahsediyoruz..!

Bence son bir şans konu Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletilsin.. Nede olsa Marmara ve Ege’de AK Parti’li tek il Balıkesir..Sanıyorum bu bir şeyler ifade ediyordur..!


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa