Bugünkü Haberler

BASININ ÖNÜNE NE ZAMAN ÇIKACAKSIN?

Kadir Dağlı, eeee,artık Balıkesirspor Başkanısın. Hemen hemen hergün yerel basının haber malzemesi olacaksın. Vali’den, Büyükşehir Belediye Başkanı ve İlçe Belediye Başkanlarından çok daha fazla ismin haberlere konu olacak, resmin yerel gazete sayfalarını süsleyecek.

Yalnız şunu sana tekrar hatırlatayım. Giydiğin gömlek ateşten insanı yakar..!

Şimdi böyle bir durumda başkanı olduğun Balıkesirspor ile ilgili olarak kamuoyunun da merak ettiği onlarca konu var. Şu anda biliyorum ki; çok yoğunsundur fakat sana bir abi tavsiyesi; kısa süre içinde basın toplantısı yap ve gelişmelerle ilgili kamuoyunu bilgilendir. Şeffaf ol, durum hassas..!

Öğrenmek istediğimiz bir çok konu var. Yoksa sürekli buradan kendi kafamızca yazar dururuz..!

İSTANBUL AYAĞI

Kadir Dağlı’nın çok heveskar şekilde yönetime talip olup başkanlık koltuğuna oturmasının sırrını hala çözebilmiş değilim. Ama iz üstündeyim..!

Şöyle ki; yönetime bakıyorum bir iki kişi dışında güçlü isimler yok.Örneğin taş devrinden kalan bir Sezgin Dedeoğlu var..Bu şu anlama geliyor. İsimlerin bir çoğu formalite. İşi Dağlı ile birlikte en fazla 2 kişi daha götürecek.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın Balkes’e bakış açısı artık belli oldu. Neticede bu yönetiminde cebinde 40 milyon olmadığına göre bu işler nasıl hallolacak?

Dedim ya benim işim ‘olay yeri inceleme’. Şu anda şeridi çektim delil topluyorum. Elimde ilginç bir kaç bulgu var. Dağlı’yı gözünü Balıkesir’in rantına dikmiş İstanbulluların yönlendirme ihtimali..!

Tabiki bu yazdıklarımı şu anda çok iyi anlayamıyorsunuz, bende bilerek çok açık ve net yazmıyorum. Öncelikle Nuno ardından da Akar dosyalarının neticesini bekleyeceğim, sonrası mı? İlk üç maç ve yurt dışı bahisleri takip edeceğim..!


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa