Bugünkü Haberler
Ekspres Gazetesi

BİRAZ SABIR GEREKİYOR..

AK Parti’nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz’ın katıldığı bir televizyon programında Balıkesirspor Baltok ile ilgili düşüncelerini dinledim.

Ben Karesi’de yaşayan bir vatandaş olarak kendimi özellikle son son 5 yıllık dönemde çok şanslı hissetmişimdir. Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve ekibinin çalışma tempo ve tarzını çok iyi bilirim. Gerçekten Balıkesir’in tüm ilçeleri arasında son 5 yılda çok büyük yol kat eden ve ilçede yaşayan hemen hemen tüm insanların Belediye çalışmalarından memnun olduğu bir bölge Karesi..

Lafı şimdi şuraya getireceğim; eğer AK Parti’nin adayı  Yücel Yılmaz,  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı olursa Balıkesirspor Baltok ile ilgili düşüncelerini zamana yayarak uygular. Bu uygulamalarında yine kendisinin dediği gibi ‘akıllı yol izler’..Ben sonuna kadar inanıyorum. Bugün için şartlar böyle ama yarın çok daha  iyi ve ileri dönük başarılarla dolu olabilir. Biraz sabır gerekiyor o kadar..

İKİSİNİNDE MANTALİTESİ AYNI..

Dün Balkes’in Teknik Patronu Giray Bulak’ın olağan basın toplantısına katıldım. Hep dediğim gibi zaman zaman futbol anlamında eleştirsem de Giray Bulak’ın Türkiye’nin marka isimlerinden birisi olduğunu her zaman kabul etmişimdir. Dün bir kez daha bunu anladım..Şöyle ki; Balıkesirspor Baltok’un bugün için durumu belli. Temcit pilavı gibi tekrar tekrar durumu hatırlatmaya gerek yok..(Giray Hocanın dünkü basın toplantısında söylediklerini bugün ki spor sayfasında okuyacaksınız.)

Basın toplantısı sonrasında aklıma şu geldi, Giray Bulak ile Yücel Yılmaz ikilisi yanyana geldiği zaman Balıkesirspor Baltok ile ilgili çok önemli adımlar atılabilir. İkisinin de mantalitesi aynı..


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa