Bugünkü Haberler

BULAK BU İŞLERİ..!

“Bu ligde yenemeyeceğimiz takım yok..!”… sözleri ile Balıkesirspor Baltok tarihine ismini altın harflerle yazdıran teknik direktörümüz Giray Bulak’ı dünkü İstanbulspor karşısında gösterdiği teknik, taktik ve futbolcu tercihleri ile  ayakta alkışlıyorum..!

Neydi o öyle sağdan soldan gelmeler, rakip sahaya toplu tüfekli sarkmalar, rakip arkası koşmalar falan. Sanırsın Kuğu Gölü Balesi!.. Hele hele o ne güzel bir orta saha kurgusuydu. Takım topu kaptırınca bütün Balkes’li futbolcuların bir anda bir rakip bulması ve baskı kurması seyretmeye doyamadım. Hele hele Cumali Bişi’nin sağa sola top dağıtmasına bayıldım bayıldım..! Tabi bu arada rakip İstanbulspor bize birkaç tane  sığdırdı ama olsun bu önemli değil ki; biz iyi top oynadık.

Giray Bulak’ın bir başka hamlesi ise beni kendisine bir kez  daha hayran bıraktı. Sakat olan Nizo’yu ikinci yarıda oyuna alması ve ardından da 62. dakika da yine sakatlığından ötürü yeniden oyundan alması gerçekten süperdi..! Ağzım açık hayranlıkla izledim bu hamleyi.. Asrın Teknik Direktör hamlesiydi. Bu hamlesinden ötürü Giray Bulak’ı dünyanın en iyi teknik adam seçimine aday gösteriyorum..!  Nizo’nun yerine oyuna aldığı Beleck’i  ise gerçekten hayranlıkla izledim.. Zaten Beleck gibi bir futbolcuyu önce Türk sonra da Balıkesirspor Baltok’a sokuşturan kimse helal olsun yani..! Her topu ayağına alışında İstanbulspor’lu futbolcuların ‘ıçtık şimdi eyvah..!’ dediklerini duyar gibi oldum..Sanırsın İbrahimoviç!..

Sevgili Giray Bulak hocam gerçekten sizi ayakta alkışlıyor ve tebrik ediyorum. Dediğiniz gibi bizim bu ligde yenemeyeceğimiz takım yok ama sizinle değil. İsterseniz “Bulak’ın bu işleri” ne dersiniz?!..


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa