Dün Balıkesirspor’un Ümraniyespor deplasmanında aldığı 3-0’lık galibiyet çok ama çok anlamlıydı.

Öncelikle takımın başına gelen Yusuf Şimşek ve ekibinin futbolcularla sadece ve sadece 3 günlük beraberlikleri takımın üzerinde öylesine pozitif bir enerji yaratmış ki; neticesini sahada fazlası ile izledik.

Alınan bu galibiyet Balıkesirspor’u bir anda üç-beş basamak birden üst sıraya taşırken Adanademirspor hezimetinden sonra; “eyvah düşecekmiyiz” korkusundan bir anda; “acaba play-off’mu” noktasına geldik..!

Atılan her golden sonra sahada ki futbolcular ile kulübede görev bekleyenlerin sarmaş dolaş oluşları bu takımın inançlı olduğunun göstergesiydi.

Maddi açıdan büyük zorluklar içinde Balıkesirspor’u bu platforma tutan Başkan Kadir Dağlı ve yönetim kuruluda kocaman bir teşekkürü çoktan hak ediyor.

BİRİLERİNE DE KAPAK OLDU..!

Özellikle Başkan Kadir Dağlı’yı hedef alan bir kesim var bu camiada..

 İçimizdeki İrlandalılar, Başkan Kadir Dağlı’nın Balıkesirspor başkanlığında herşeyini kaybetmesini isterlerken, Balıkesirspor’un da Dağlı ile yok olması için(!) dua ediyorlar..!

İşte bu Ümraniye galibiyeti özellikle Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın lokomotif olarak yer alacağı ‘forma satışı’ organizasyonu öncesinde öylesine değer kazandı ki; bu organizasyonunun başarısız olması yönünde beklentisi olan  içimizdeki İrlandalılar kapak oldu..!