Bugünkü Haberler

DOLAPLAR FORMA DOLU KADİR..!

Balıkesirspor Başkanı Kadir Dağlı bu sıcak havalara rağmen gençliğinde verdiği hızla hergün kapı kapı dolaşıp forma veriyor..!

Ziyaret edilen kişinin isminin yazılı olduğu Balıkesirspor forması Vali’den başlayarak, Büyükşehir Belediye Başkanı, Karesi ve Altıeylül Belediye Başkanları ile kentin kelli fellilerine götürülüp poz veriliyor. Hesapta gaz veriliyor..! Yemiyorlar Kadir kardeşim, yemiyorlar.. Onların dolapta düzinelerce isimlerinin yazılı olduğu Balkes forması var..!

Sen boşver o ziyaretleri, forma vermeleri falan. Bence taraftarları ateşle, şehri harekete geçirecek etkinlik yap. Bak zaman geçiyor sonra U21 projesi ile başbaşa kalır Balkes’i de yakarsın..!

HATAYSPOR DANIŞMA KADİR..!

Sevgili kardeşim Kadir Dağlı, senden ileriye dönük olarak umutluyum. Bu işi kıvırabileceğine inanıyorum, ama sana abi tavsiyesi iki lafın birinde; Hatayspor’lu yöneticileri sordum o işi nasıl yapmışlar gibi geyik muhabbetlerine girme. Sonra seni makaraya bağlarlar “ Hatayspor’u danışman mı aldın”diye..

ADAM GİBİ ADAMDI

Balıkesirspor’un eski teknik direktörü Giray Bulak, Boluspor ile anlaşmış. Sezon başında eleştirsem de ilerleyen haftalarda onca zorluk ve yokluğa rağmen Balkes’i bırakmayan Giray Bulak ve ekibine yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Balıkesirspor’dan adam gibi bir adam geçti..


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa