Balıkesir siyasetinin efsane ismi DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Ahmet Edip Uğur, ilçe kongreleri öncesinde sahaya indi. Partinin kurmaylarıyla birlikte Körfez’e çıkarma yapan Uğur Ayvalık, Gömeç, Burhaniye ve Edremit belediye başkanlarını makamında ziyaret etti.

DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Ahmet Edip Uğur, kongreler öncesinde ilçe ziyaretlerine başladı. DEVA Partisi’nin Bursa, Yalova, Eskişehir ve Bilecik illerinin teşkilatlanmasıyla görevlendirilen heyetinin başkanlığı görevini sürdüren Edip Uğur, 29 Eylül’de başlayacak ilçe kongreleri öncesinde sahaya indi.  

İl Başkanı Av. Kemal Aydemir, Altıeylül İlçe Başkanı Av. Can Çağrı Yeşilsu, Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan ve il yöneticileriyle birlikte Körfez bölgesine çıkartma yapan Edip Uğur, ilk ziyaretini Edremit Belediye Başkanı Hasan Arslan’a yaptı.  Sonrasında sırasıyla Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam ve  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’i ziyaret eden Uğur, Körfez bölgesiyle ilgili fikir alışverişinde bulunup, bölgenin sorun ve talepleriyle ilgili başkanlara destek sözü verdi. 

AYDEMİR: “SEÇİM VARMIŞ GİBİ ÇALIŞIYORUZ”
Körfez bölgesi ziyaretleriyle ilgili bilgi veren DEVA Partisi İl Başkanı Av. Kemal Aydemir, her an seçim varmış gibi sahada çalışmalara devam ettiklerini söyledi. Aydemir, sözlerini şöyle sürdürdü: “Her zaman tam kadro olarak sahada olacağız, karınca ordusu gibi çalışacak, Balıkesir'in her yerini karış karış gezeceğiz, halkımızın dertlerini kendimize dert edinecek ve çözümler üreteceğiz. Ziyaretlerimizi her an seçim olacakmış havası içerisinde gerçekleştirecek ve herkesi kucaklayan olacağız. Dertlere deva olacak en güçlü kadroyu bünyesinde barındıran siyasi arenadaki tek parti DEVA Partisi yani biziz” dedi.