Karantina sürecinde evlerimizde dahi can güvenliğimizin olmadığını düşünmeye başladım.Son günlerde 3.sayfa haberlerinde yer alan ,kadın cinayetleri gün geçtikçe daha da artmaya başladı.Gerek ekonomiK çöküntü gerekse pandeminin ruhsal dengemizi alt üst etmesi sonucu maalesef son günlerde kadınlarımızı yaşlı genç fark etmeksizin ,eril terörüne kurban etmeye başladık.


Kadınlarımızın birçoğu evlerinde bir çoğu ise halkın gözleri önünde sokaklarda katlediliyorlar.

Gün geçmiyor ki her gün bir ya da iki kadın cinayeti haberi ile sarsılıyoruz. Son günlerde dikkatimi çeken kadın cinayeti sebebi ki sözde sebep hatta bir canın yok edilmesi için dünya üzerinde geçerli bir sebep dahi yokken ,namus cinayetlerinde artış yaşanmakta.Bu durum ayrıca kanımı donduruyor..

Sene olmuş 2020,Amerikalılar uzay turizmine başlamışken, bizler de hâla ve üzülerek yazıyorum ,namus cinayetine gencecik kızlarımızı kurban ediyoruz.Yüzyıllardan beri süregelen töre kanunları ki sunarsınız Hammurabi yasası .! Günümüzde de maalesef uygulanıyor.Eli kalem tutmak ve tutması gereken yaştaki kızlarımız ve çocuklarımız maalesef ailelerinin baskısı ile kendilerinden yaşça büyük kişiler ile iradelerinin dışında zorla evlendiriliyor.Bu duruma karşı çıkan genç kızlarımız da maalesef töre denilen ,cehalete  kurban ediliyor.Haklarında infaz kararları çıkarılıyor.Devlete dahi sığınmadan, ölüm haberlerini televizyonda duyuyoruz.

Kadınlar ,kızlar, analarımız ve kız kardeşlerimiz tek tek maalesef eksiliyor.
Çiçek gibi kadınlar ömürlerinin baharına doymadan, erkekler tarafından koparılıyor.
Dilerim caydırıcı yasalar çıkar katil ve azmettiriciler de en ağır cezalar ile ömürlerini o hapiste yaşarlar.
kadın cinayetleri de son bulur.