Bugünkü Haberler

GERÇEKÇİ OLALIM

Daha düne kadar Balıkesirspor’dan bir haber olan bazı tipler kendilerini pisayasa ‘başkan adayı’olarak pompalıyor ya, insanı iyice ayar ediyorlar…!

Adama sorarlar sonra; 250’liralık bağışlamı Balkes’e başkan olacaksın..?!

Balkes’e başkan olmak isteyenin cebinde  bu işe ayıracağı en azından 3-5 milyon çah-kahve parası(!) ve arkasında da kesinlikle Büyükşehir gücü olmalı.. Balıkesirspor ismini kullanarak kendi reklamını yapanları bizde bir köşeye yazıyoruz, sonra sürekli yazacağız zaten..!. Bizim mahallede böyle tiplere ‘çakal’deniyor..! Kurtların sahaya indiği zaman tüyen çakallardan..!

Neyse sinirlerimize hakim olup, süreci izleyelim diyoruz ama gerçek şu ki; süreç müreç te yok aslında. Sanki felaket göstere göstere geliyor gibi. Ciddi hiçbir adım yok. Şimdilik hayırlısı diyeyim. Duruma göre bizde pozisyon alacağız elbet..!

BİZ TEKLİF GÖTÜRELİM

Şu ana kadar Balıkesirspor’un kurtuluşu için herhangi bir reçete yok gibi gözüküyor. Aslında reçeteyi yazacaklar belli ama onlarda Balıkesirspor için sanırım sürekli tatile çıktılar..! Aslında 35 milyon bu şehir için öyle aman aman bir para değil. Gerekli makamlar piyasaya salma salsalar, kelli fellileri kaç tane  35 milyonluk adam çıkarda, dası var işte. Ülkenin bugünkü ekonomik durumu göz önüne alınınca bunun çok kolay olmadığı gerçeği de var.

Kadir Ef               endi’nin yırdık dondan çıkar gibi ‘ben adayım’demesinin ardından sosyal medya da Joly Tur’un sahibi Erdek’li hemşehrimiz Sinan Vardar’ın başkan olacağı yönünde paylaşımlar yapıldı. Sinan Vardar’da bu paylaşımlara yine sosyal medya üzerinden yanıt verdi; ‘Çok teşekkür ederim”. Ucu açık yani..! Aslında bu kentin ileri gelenleri Sinan Vardar veya benzeri kişilere giderek isim sporsurluğu ile Balıkesirspor Başkanlığını teklif edebilirler.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa