Bugünkü Haberler

GÜNAHINI VERMEZLER

Son üç gündür Balıkesir’de lüks makam otomobilleri ile ilgili gündeme oturan Kredi Kefalet kooperatifi Başkanları Erol Ayvaz ve Hüseyin Özgen ile ilgili; “ Esnafın parası ile aldıkları lüks otomobilleri satsınlar Balıkesirspor’a bağışlasınlar” diye yazıp duruyorum ya; dün Balıkesir’in çok tanınmış bir esnafından bu konu ile ilgili telefon aldım.

Burada ismini vermeyeceğim kişi; “ Erdinç çok iyi yere değiniyorsun ama boşa kürek çekiyorsun. Ben her iki Kooperatif Başkanını da çok iyi tanırım. Her ikisinin de ceplerinde ‘akrep’ var. Kendilerinden başka kimseye üç kuruş yararları olmaz. Bırak Balıkesirspor’a katkı sağlamayı paranın kokusunu alsalar Balıkesirspor yönetimine talip olurlar!.. Mesela Erol Ayvaz. Bu arkadaş 25 yıl önce şıpıdık teklik ile dolaşıyordu. Kooperatif Başkanı oldu parayı buldu!..Şimdi krallar gibi hayat sürüyor. Sor bakalım kendisine zamanında Marangozlar Odası Başkanı iken aidatlarını ödemediği için Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığından mali kongrede indirilecekmiymiş.. Sonra işi kılıfına uydurup borcu olan aidatlarını taksitle yatırmışmıymış..

Hüseyin Özgen’e gelince kendisi Kooperatif Başkanı olmadan önce düşük model Passat’ı vardı. Esnafın parası ile BMW 5.25’i alınca, kendi arabasını oğluna verdi. Her gece eve gidince BMW’yi çöp bidonlarının yanına koyarken düşük model ama kendisine ait olan Passat’ı garaja çektiriyor. Şunu demeye getiriyorum, bunlar kendi mallarına paralarına şahin, esnafın parasına karga tipler, onun için sen kendini fazla yorma.Bunlar Balkes için tek bir kombine bile almazlar..!


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa