Susurluk Belediyesi, pandemi döneminden önemli ölçüde etkilenen müzisyenlere destek olmak amacı ile online Selahattin Altınbaş’ı Anma konseri düzenledi.

Susurluk Belediyesi pandemi sürecinde ekonomik açıdan zor zamanlar yaşayan müzisyenleri desteklerken vatandaşların da hoşça vakit geçirmesini sağladı.

Selahattin Altınbaş’ı Anma konseri, Susurluk Belediyesi’nin Youtube kanalından yayınlandı.Belediye Başkanı Nurettin Güney, Selahattin Altınbaş’ı Anma konseri programına ilişkin değerlendirmesinde, “Susurluklu müzisyen arkadaşlarımızla güzel bir iş birliği yaptık.  Hemşerimiz Udi Bestekâr Selahattin Altınbaş’a ait birbirinden güzel eserleri icra eden Özhan Göçmez yönetimindeki orkestra eşliğinde yerel sanatçılarımız, Mustafa Malat, Sebahattin Şakar, Ercan Taniçer, Naci Dikici, Tolga Kırıkoğlu, Mehmet Şakar, Kemal Kırıkoğlu Belediye Meclis Salonunda sokağa çıkma kısıtlamasından dolayı evde kalan vatandaşlarımıza birbirinden güzel şarkılarla keyifli anlar yaşattı. Bu konserle bir nebze de olsa hemşerilerimize moral vermek istedik. Her birine teşekkür ediyorum” ifadesinde bulundu.Programda da pandemi döneminde kendilerine desteği esirgemeyen müzisyenler de Belediye Başkanı Nurettin Güney’e teşekkürlerini iletti.