CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Dursunbey ilçesine verilen sözlerden birinin daha tutulmadığını söyledi. Akın, Gökçadağ ve 30 yakın mahalle sakinin kullandığı grup yolunun söz verildiği halde bitirilmediği belirterek, “Elbette takdir milletimizin ancak gelin görün ki AK Parti iktidarı için Balıkesir'de sözü verin oyu kapın devri bitmiştir” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, TBMM Genel Kurulu’nda AK Parti İktidarının en çok oy aldığı Dursunbey ilçesine verilen sözlerden birinin daha tutulmadığını anlattı. “AK Parti iktidarı Dursunbeyli hemşehrilerimizi çantada keklik görmeye devam ediyor” diyen Ahmet Akın şöyle devam etti:

AHMET AKIN DURSUNBEY’İN BİR YOLUNU DAHA MECLİS’E TAŞIDI

“AK Parti iktidarının en çok oy aldığı ilçemiz Dursunbey'in mahalle muhtarlarının imzaları var. Muhtarlarımız bu imzayla ne istiyor, biliyor musunuz? Seçim öncesi söz verilen yollarının yapılmasını haklı olarak istiyorlar; söz verilmiş, bu taleplerinin yerine getirilmesini istiyorlar. Ama AK Parti iktidarı Dursunbeyli hemşehrilerimizi çantada keklik görmeye devam ediyor. Gökçedağ Tren İstasyonu ile Gökçedağ Mahallesi arasında bulunan grup yolunu yaklaşık 30 mahallemiz kullanıyor, imzaları da burada muhtarlarının. Bu yol 11 kilometre, keskin ve tehlikeli virajlara sahip ve bu yol kış aylarında çok daha tehlikeli oluyor. Hemşehrilerimiz de bu yolun söz verildiği gibi yapılmasını ve güvenle seyahat edilmesini istiyor. Elbette takdir milletimizin ancak gelin görün ki AK Parti iktidarı için Balıkesir'de sözü verin oyu kapın devri bitmiştir.”