Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

İletişim Sektöründe Yeni Trendler

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nde “Türkiye Yüzyılının Başında” seminer serileri kapsamında, Ömer Seyfettin Uygulamalı Bilimler Fakültesi koordinesinde, Medya ve İletişim Topluluğu ile Halkla İlişkiler Topluluğu tarafından “İletişim Sektöründe Yeni Trendler” konulu konferans düzenlendi.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nde

Prof. Dr. Aziz Sancar Konferans Salonu’nda gerçekleşen ve Türkiye Halkla İlişkiler Derneği Başkanı İpek Özgüden Özen’in davetli konuşmacı olduğu konferansa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, Fakülte Dekan Yardımcıları ve Bölüm Başkanları, akademik personel ve öğrenciler katılım gösterdi.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından sahneye çıkan davetli konuşmacı İpek Özgüden Özen, sektördeki güncel gelişmeleri ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştı. Sektörde 36 yıllık deneyimi bulunan İpek Özgüden Özen, alanındaki son trendlere ve değişen dinamiklere dikkat çekti. Ayrıca, kendi deneyimlerini ve sektördeki başarı öykülerini paylaşarak öğrencilere önemli ipuçları verdi. Katılımcılar, Özgüden Özen’in keyifli ve bilgilendirici konuşmasını büyük bir ilgiyle takip etti ve sorularıyla etkileşimde bulundu.
“Türkiye Yüzyılının Başında” seminer serileri kapsamında, Ömer Seyfettin Uygulamalı Bilimler Fakülte koordinesinde, Medya ve İletişim Topluluğu ile Halkla İlişkiler Topluluğu tarafından düzenlenen “İletişim Sektöründe Yeni Trendler” konulu konferans, İpek Özgüden Özen’in öğrencilerden gelen soruları yanıtlamasıyla sona erdi. Program sonunda Ömer Seyfettin Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi İlknur Tanrıverdi tarafından davetli konuşmacı Türkiye Halkla İlişkiler Derneği Başkanı İpek Özgüden Özen’e teşekkür belgesi takdim edildi.