Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal, ‘Beyaz Melek’ ve ‘72. Koğuş’ filmleriyle tanınan Levent Üngör’ün yönetmenliğini yaptığı "Göç Mevsimi" film setine misafir oldu.

Altınoluk mahallesinde çekimleri devam eden Mardin'den Altınoluk'a göç eden bir ailenin yaşadıklarını konu alan "Göç Mevsimi" adlı sinema filminin setini ziyaret eden Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal, filmin yönetmeni Levent Üngör, başrol oyuncuları; Cem Davran, Fehmi Karaarslan, Mahir İpek, Hakan Gerçek ve Eylem Öden’den filmin senaryosu ve çekimler hakkında bilgiler aldı. 

Bu tür önemli yapımların Edremit'in tanıtımı açısından çok önemli katkılar sağlayacağına inandığını belirten Kaymakam Turgay Ünsal; “Edremit’in, zeytin ve zeytinyağımızın tanıtılmasına büyük katkı sağlayacak; Başrolünü Cem Davran’ın üstlendiği “Göç Mevsimi” filminin çekimine Edremit ilçemizde başlandı. İlçemiz tüm dünyaya adını duyurmuş Kazdağları’nın eteklerinde, zeytin bahçelerinin gölgesinde, yeşil ve mavinin birleştiği, her yönüyle muhteşem güzellikleri ihtiva eden, eşsiz bir turizm cennetidir.  Umut ediyorum ki “Göç Mevsimi” Filmi  hem ülkemizde hem de uluslararası film festivallerinde ülkemizi ve bu güzide ilçemizi en iyi şekilde tanıtacaktır. “Göç Mevsimi” filmimizin yolu açık olsun. Filmin tüm senarist, yapımcı, yönetmen ve oyuncularına başarılar diliyorum” dedi.