Edremit Belediyesi Özel Kalem Müdürü Tayfun Canlı "Anneler Günü" dolayısıyla Edremit'teki kadın muhtarları ziyaret etti.

Edremit Belediyesi Özel Kalem Müdürü ve Belediye Sözcüsü Tayfun Canlı, Edremit Belediyesi Etkinlik Koordinatörü Uğur Yaşar ve Esnaf Destek Birimi Sorumlusu Niyazi Sarıkaya ile birlikte Edremit'te görev yapan kadın muhtarlar Pınar Yardımcı (Akçay), Selma Kayacan (Altınkum), Hatice Güneri (Gaziilyas), Ebru Yamaç (Iskele), Nergis Aldemir (Mehmetalan), Serap Ergün (Pınarbaşı), Dilek Bal'ı (Şahindere) ziyaret ederek Anneler Günü'nü kutladı.
Yapılan sürpriz ziyarette kadın muhtarlara yaptıkları hizmetlerden dolayı Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan adına teşekkürlerini sunan Özel Kalem Müdürü ve Belediye Sözcüsü Canlı, "Muhtarlarımız devletin ilk adresi, eli, koludur. Biz de bunun bilinciyle yerel yönetimin önemli bir parçası olan muhtarlarımızı hiçbir zaman unutmuyoruz. Bugün de kıymetli kadın muhtarlarımızı bu özel günde ziyaret ettik. Muhtarlık çok kutsal bir görev, kadın muhtarlarımızın görevi daha da büyük. Çünkü onlar birer anne. Annelerimizin elinin değdiği her yerin güzelleştiğini kadın muhtarlarımız sayesinde bir kez daha görüyoruz. Karşılıksız ve sonsuz sevgileriyle her zaman yanımızda olan, kalpleri bizimle atan tüm annelerimize sevgi ve saygılarımı iletiyor anneler gününü kutluyorum." diye konuştu