Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, yeni seçilen CHP’li Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık’ın meclis toplantısında dile getirdiği çöp konteynırı talebini bir gün sonra yerine getirdi. Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, “Erdek’imizin ihtiyaçlarını bildirdik, gelmeye başladı. Yücel Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

TALEP ETTİ BİR GÜN SONRA YERİNE GETİRİLDİ

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, hizmet siyaseti düsturuyla çalışmalarını sürdürüyor. Son Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a ilçesinin sorunlarını ve taleplerini ileten CHP’li Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, çöp konteynırı isteğinin bir gün sonra yerine getirilmesi sonrasında Başkan Yılmaz ve ekibine teşekkür etti.

 

YÜCEL BAŞKANA ERDEK’İMİZİN İHTİYAÇLARINI BİLDİRDİK

Yücel Yılmaz’ın talimatıyla Erdek’e gönderilen 100 çöp konteynırını meclis üyeleriyle birlikte teslim alan Belediye Başkanı Burhan Karışık, “Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında Yücel Başkanla görüşüp Erdek’imizin ihtiyaçlarını bildirdik.  Gelmeye başladı. . Yücel başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.