Bir aile düşünün. Para çuvalla..

Ailenin tüm fertlerinin mali açıdan bir eli yağda bir eli balda.. Ama huzur yok..! Netice mahkeme ve parçalanan bir aile.. Bir çok kez yaşamıştır bu ve buna benzer dramlar..

Bandırmaspor'da lige başladığı hafta aynı böyle zengin ve varlıklı bir aile fotoğrafı sergilerken, bizlerde Balkes'e gönül verenler borç harç içinde hayata tutunmaya çalışan aile fertleri gibi Banban'ı ağzımızın suyu aka aka seyrediyorduk.. Haftalar haftaları izledi ve o zengin aile profili çizen Banban neredeyse aile mahkemesi kapısına dayandı..!

Dün erteleme maçında Altınordu'ya da 2-0 kaybeden Bandırmaspor'da artık huzur muzur kalmadı.. Bu hafta oynayacakları Tuzlaspor maçından sonra Balkes'le karşı karşıya gelecekler ki bu derby onlar için ölüm kalın maçına döndü..

6-0 lık unutulmaz skorun stesi ve dağılmak üzere olan Banban'ın karşısında şimdilik fakir ama huzurlu ve gururlu bir Balkes izleyeceğiz .

Para olmus pul olmus ne fayda huzur olmadıktan sonra.. Umarım Balkes'de özellikle Altay maçından sonra başlayan huzurlu ortam birilerinin çomak sokmasıyla bozulmaz ve bu sezonu kazasız belasız atlatırız..