Balıkesirspor Başkanı Kadir Dağlı ile yönetimi bu göreve başladıkları zaman birçoğumuz; "Deli mi bu adam. Bunca sıkıntınız içine bu işin içine giriyor." demiş bende dahil önyargılı davranarak eleştiri yağmuruna tutmuştuk.

Ama günler ilerledikçe Başkan Kadir Dağlı ile yönetimindeki bir kaç isim öylesine bir mücadelenin içine girdiler ki; olmaz denen şeyi başarıp Balkes'in bu zor şartlarda kümede kalmasını sağladılar.

Neredeyse kayyuma gidecek olan Balıkesirspor'u bugün çok adaylı bir seçimin arifesine taşıdılar.

Şimdi bir kesim var. O kesim için Başkan Kadir Dağlı sıkıntı. Sıkıntının nedeni Dağlı'nın o kesimin alışık olduğu alavere dalavere işleri için onlara yol vermemesi..!

Onlar istiyorlar ki Balkes'te kontrol altında tutabilecekleri, istedikleri gibi at koşturabilecekleri bir başkan ve yönetim olsun. Onun için Başkan Kadir Dağlı işlerine gelmiyor..

Bu kesim kendi ego ve çıkarları için ak'a kara kara'ya ak diyenlerden..

Aklın yolu bir Balıkesirspor'un önündeki tek kurtuluş reçetesi A.Ş olmak. Şimdi bu kesim Balıkesirspor'un kanarya sevenler derneği gibi yönetilmeye devam etmesini istiyorlar. Kadir Başkan; "Balıkesirspor'u kanarya sevenler derneği gibi yönetmeye devam edelim" dese bu defa diyecekler ki; "A.Ş olsun"

Dedim ya bunların derdi Balkes falan değil.. Dertleri başka..!