Bugünkü Haberler

KARŞIDAN GELEN IŞIK..!

Balıkesirspor ‘tünel’e girdi.

İçerisi olabildiğince karanlık..

Karşıdan bir ışık görünüyor. O ışık hüzmesi; ya çıkış..

Ya da aynı ray üzerinden gelen bir başka trenin farları..!

***        ***        ***

Olağanüstü kongrede başkan adayı çıkmayan Balıkesirspor için önceki gün kulislerde Kadir Dağlı ismi dolaşıyordu.

Tanıdığım kadarı ile Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a yakın isim olan bu genç arkadaş bu güne kadar bırakın Balıkesirspor gibi bir değeri, mahalle takımına bile yöneticilik yapmamış bir isim..! Ne kadar başarılı olur orasını bilemem ama şu yorumu rahatlıkla yapabilirim; “suya düşen yılana sarılır..!”

Kadir Dağlı’nın Balıkesirspor’a başkan olması kendi kafasından yapacağı bir şey değil. Demek ki; Balıkesirspor’a başkanlık için Kadir Dağlı ismi Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın isteği..!Ben böyle algılarım..

Neticede bu ayın sonunda göreceğiz. Umarım bu genç arkadaşın gözünü korkutmazlar da kazasız belasız Başkan olur ve sorunların çözümü yolunda ciddi adımlar atılır..

Tabiki bu arada şu dip notu geçemeden edemeyeceğim. Bilmeyenler için Kadir Dağlı’nın ne işle uğraştığını belirteyim. Kendisi klimacı. Balıkesir’de ki her 3 kilimadan 1’i kendi fırması çıkışlı. Cukka sağlam yani, kulislerden aldığım duyum ise özellikle Büyükşehir ve merkez ilçe belediyelerine klima çalışması için proje hazırlamış.. Hadi bakam hayırlısı yalnız şunu unutmasın. İçerde sağlam rakipleri var..!


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa