Balıkesirspor için tahminlerine göre 4 milyon liralık şahsi çekini kesen Başkan Kadir Dağlı kardeşime bir abi tavsiyesi..

Balıkesirspor tarihinin en genç başkanısın. Bugüne kadar yapılmayacak işleri başardın. Normal şartlarda bir çok insanın kaldıramayacağı psikolojik ve maddi yüklerin altına girdin. Yarın herkes (yönetim içinde 3-4 isim hariç) ceketini alır gider sen dertlerinde başbaşa kalırsın..

Peki bu aşamada ne yapman gerekli..?

Çok basit.

Balkes için kendi çeklerini kestiğin gibi, bu saatten sonra adrese teslim(!) restini de çekmelisin.

Bir tarafın siyasi. Şu anda doğal olarak AK Partilibaşta Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve diğer AK Partili Belediye Başkanlarını karşına almak istemiyorsun. Balıkesirspor tarihinin iktidar gücünü arkasına alamayan tek başkanı ve yönetim kurulusunuz. Ama bu nereye kadar gidecek..?

Bak Kaptanın Okan belki de senin söylemen gerekenleri çok açık ve net ifade etti.. Ne dedi;     “ Biz bu takımın bir avuç taraftarımızla yalnız ispat ettik.”..

Lafı fazla eveleyip gevelemeyeceğim.

Kadir kardeşim, sen şu anda siyaset üstüsün.. Siyaseten hedeflerin olabilir. Bunları bir zahmet ertele ve kendini siyasilere rakip yapma. Bunun tek yoluda çıkıp; “ Balıkesirspor’a AK Partili hiçbir beyediyenin tek kuruşluk katkısı yok. Buna bir AK Partili olarak çok üzülüyorum”de.. Başka çaren yok..!