Özellikle Altınordu maçı öncesi ve sonrasında Balıkesirspor’lu futbolcuların ‘prim alacakları’ile ilgili olarak hafiften ‘kazan kaldırma’ eylemi içine girdiklerini biliyorum..

Sevgili futbolcu kardeşlerim; öncelikle böylesine maddi olarakların kısıtlı olduğu ve yönetimin ödemede zorluk çektiği bir dönemde Balıkesirspor’u kimsenin hesaplayamadığı ve tahmin edemediği üst sıralara yerleştirdiğiniz için büyük bir başarı hikayesi yazıyorsunuz.

Bizler sezon öncesi durumumuzu çok iyi bildiğimiz için çıtayı ‘küme düşmemek’ üzerinde tuttuk.. Ve halada kümede kalmak olarak tutuyoruz..!

Haa, bu demek değil ki; Balıkesirspor süper ligi zorlamaz. Tabi ki zorlar. Şu anda ligdeki en kaliteli 4-5 takımdan birisi olduğumuzu bize gösterdiniz.

Netice de emek harcıyorsunuz ve bunun karşılığını da almak istiyorsunuz. Bundan doğal bir şey yok. Doğal olmayan ise şu. Bu takıma imza atmadan önce hepiniz şartların çetin ve zorlu olduğunu biliyordunuz. Bu demek değil ki; paranız Balkes’te kalacak. Bu takımda kimsenin parası kalmadı. Haritada yerimizi bile gösteremeyecek elin yabancılarına bile çuvalla paralarını ödedik..! Tabi ki sizlerin de paraları ama öyle ama böyle ödenecek. Yeter ki biraz sabır gösterin.. Birde şunu unutmayın. Diğer kulüplerde de ortalık güllük gülüstanlık değil ki..! Üç aşağı beş yukarı tüm kulüplerde bu sıkıntılar var..