AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, yapımı devam eden 24 derslikli okul binası ve 250 kişilik kapalı spor salonu inşaatında incelemelerde bulunarak, “Yapılan okul binası ve spor salonumuz şehrimizin gençlerinin eğitim hayatına önemli katkılarda bulunacak” dedi.

Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, şehrin hayırseverlerinden Ermişler Ailesi’ne ait Ravini Fabrikası’nı ziyaret etti. Fabrikadaki çalışmalar hakkında bilgi alan Aydemir, fabrikanın yapımını üstlendiği 24 derslikli okul binası ve 250 kişilik kapalı spor salonu inşaatında incelemelerde bulundu.

Balıkesir’ e katkılarından dolayı Ermişler ailesine teşekkür eden Aydemir, “Devasa bir eseri şehrimiz eğitim camiasına hediye eden Ermişler Ailesi’ne şahsım ve şehrim adına şükranlarımı sunuyorum. Yapımı devam eden okul ve spor salonu şehrimizin gençlerinin eğitim hayatına önemli katkıda bulunacak. Paşa Camii meydan düzenlemesinin mermer işlerini de üstlenen hayırseverlerimizin Allah hayırlarını kabul eylesin.” ifadelerini kullandı.