İYİ Parti Balıkesir İl Başkanlığı, Özlem Ural liderliğinde ülke ve Balıkesir gündemini değerlendirmek üzere 20 İlçe Başkanı ve Balıkesir Teşkilatı ile Gönen'de bir araya geldi.

Gönen İlçe Başkanı Fedai Coşkun'un davetiyle saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından Özlem Ural'ın konuşması ile devam eden programda, İl Başkanlığı'nın Gönen ilçesi için hazırlamış olduğu sürpriz video büyük beğeni aldı.

İYİ PARTİ YÜKSELİYOR

Birlikte yenilen öğlen yemeğinden sonra, il ve ilçe yönetimleri bir araya geldi ve Balıkesir için önemli olan konuları gözden geçirerek birlik beraberlik mesajı verdiler. İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Özlem Ural bu toplantıların her ay başka bir ilçede yapılacağını ve Genel Başkan Meral Akşener’in ‘her hafta en az 3 ilçede program yapın’ talimatını yerine getirerek İYİ Partinin Balıkesir’de ve ülke genelinde büyük bir yükseliş içinde olduğunun altını çizdi.

BALIKESİR’DE OYUMUZU ARTTIRDIK

Göreve geldiği günden buyana sahaya inen ve vatandaşın nabzını tutan Özlem Ural, yaptığı açıklamada “Yürütmekte olduğumuz özverili çalışmaların meyvelerini toplamaya başlamış gözüküyoruz.. İYİ Parti Genel Merkezi tarafından yapılan araştırmanın sonucuna göre, İYİ Parti, Balıkesir’de son seçimlerde %14’lerde olan oy oranını, %22 seviyelerine çekmiş durumda ‘Artık Tamam’ diyen bir esnaf ile karşılaştık, saha çalışmalarında ne kadar doğru yolda olduğunumuzu gözler önüne serdi” dedi.

SORUNLAR ÖRTBAS YAPILIYOR

Balıkesir’de gidilmedik köy, dokunmadık insan bırakmamayı hedeflediklerini belirten Özlem Ural,”Kim olduğuna ve siyasi görüşüne bakmadan tüm insanlarımızı dinlemeye, anlamaya ve aktarılan tüm sorunları not almaya çalışıyoruz. Vatandaşımızın sorunları o kadar çok ki artık paspasın altına süpürülemiyor. Vatandaşımızın ilgi ve alakası bizi çok mutlu ediyor, fakat anlatılanları dinlerken de yüreğimiz acıyor. Cennet ülkemizin, yirmi yılda geldiği noktanın sonunda , biz gelene kadar Allah’a emanet olun, biz gelene kadar dayanın” dedi. İl Başkanı Özlem Ural, İYİ Parti teşkilatının, Gönen’de yapmış olduğu etkinliğe katılıma nezaketi gösteren Gönen Belediye Başkanı Sn. İbrahim Palaz’a da ayrıca teşekkür etti.