AK Parti Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, 1-7 Mart Yeşilay Haftası münasebetiyle bağımlılıkla mücadele kapsamında Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) Yeşilay Balıkesir Şube Başkanı Ömür Akyıldız’ı ziyaret etti.

AK Parti Balıkesir milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Meral Yıldız Cengiz, Altıeylül Kadın Kolları Başkanı Süreyy Septel, Karesi Kadın Kolları Başkanı Başkanı Ayfer Özsoy, Balya Kadın Kolları Başkanı Hamide Çoban ile birlikte Yeşilay Danışmanlı Merkezi (YEDAM) Yeşilay Balıkesir Şube Başkanı Ömür Akyıldız’ı ziyaret etti.

GENÇLER, BİZİM VE ÜLKEMİZİN UMUDUDUR ONLARA SAHİP ÇIKALIM

Ziyarette uyuşturucu ve alkol bağımlılığı ile ilgili bilgiler alan milletvekili Aydemir, gençlerin alkol ve madde bağımlılığından kurtulması için elinden gelen her şeyi yaptığını ve yapacağını dile getirdi. “Gençler bizim geleceğimiz ve umuduzdur” diyen milletvekili Aydemir; “Gençler bizim, ülkemizin tek umududur, onlara sahip çıkalım. Sefahat gençliği olmaktan kurtulması için azimle çaba sarf etmek benim ve hepimizin en temel görevimizdir.”dedi

Balıkesir şubesi ve şube başkanı Ömür Akyıldız ile birlikte daha önceden uyuşturucu ve alkol bağımlılığı ile ilgili çalışmalar yaptıklarını ve bu çalışmalara hız verdiklerinin altını çizen milletvekili Aydemir şunları kaydetti:

“1-7 Mart Yeşilay Haftası münasebetiyle tütün, alkol, madde, internet ve kumar bağımlılığı olanlara ve yakınlarına ücretsiz psikolojik/sosyolojik destek sağlayarak yeniden hayata kazandırılmaları için mücadele eden Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM), geleceğe sağlıklı gençler yetiştirmek için tüm hızıyla çalışıyor. Dünyaya örnek olacak bir performansla çalışan Yeşilay Danışmalık Merkezi (YEDAM), geleceğimizin umudu gençlerimiz için elinden gelen her şeyi yapıyor. Bizler de geleceğimizin umudu gençlerimiz için elimizden geleni yapmalıyız. Geleceğimizin umudu gençlerimize hep birlikte sahip çıkalım. Hepinizi sağlıklı bir gelecek ve sağlıklı nesiller yetiştirebilmek için hassasiyetle çalışan Yeşilay Derneği gönüllülerine teşekkür ediyorum ve herkesi gönüllü olmaya davet ediyorum.”