AK Parti MKYK Üyesi, Balıkesir Milletvekili, Adalet Komisyonu Katip Üyesi, KEFEK Komisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur Susurluk’ta ziyaretler yaptı.

Ziyaretlerine AK Parti Susurluk İlçe Başkanlığıyla başlayan AK Parti Balıkesir Milletvekilli Belgin Uygur, İlçe Başkanı Melih Bağırgan, Kadın Kolları Başkanı Fatma Filiz, AK Parti Balıkesir İl Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Güngör ve Susurluk İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelerek çalışmaları hakkında istişare toplantısı gerçekleştirdi. Teşkilatla birlikte, Susurluk’ta vatandaşı selamlayan Uygur, herkesle tek tek sohbet edip hal hatır sordu, taleplerini aldı.

 

İŞÇİLERE LİMONATA İKRAM ETTİ

Göbel Mahallesinde tarlada domates toplayan işçileri ziyaret eden, onlara limonata ikram eden Uygur, işçilerle birlikte domates topladı. Sonrasında Bizim Aile Bakım Merkezini ziyaret eden Milletvekili Uygur, merkez müdüründen çalışmaları hakkında bilgi alıp, Bakım Merkezi sakinleriyle tek tek selamlaşıp hal hatır sordu, taleplerini aldı.

 

HEMŞERİLERİMİZDEN HİÇBİR ZAMAN KOPMADIK

Son olarak Türk Kızılay’ı Susurluk Temsilciliğini ziyaret eden Uygur, ziyaretleri ile ilgili olarak; "Bugün Susurluk ilçemizde hemşerilerimizle bir araya gelmekten, gönül den gönüle köprüler kurmaktan büyük memnuniyet duydum. Bizler milletimizin hizmetkârıyız. AK Parti’mizi kuran da istikametini gösteren de bugünlere gelmesini sağlayan da daima milletimiz olmuştur. Biz milletimizin iyi gününde de kötü gününde de yanındayız. Hemşerilerimiz bizi nerede bulmak, nerede görmek isterse bizler orada olacağız. Onlardan hiçbir zaman kopmadık, kopmayacağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemize, milletimize ve Balıkesir’imize eserler kazandırmaya devam edecek, Daha Büyük ve Daha Güçlü Türkiye hedefimiz için durmadan, duraksamadan çalışacağız” dedi.