AK Parti Balıkesir Milletvekili, MKYK Üyesi, TBMM Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi ve KEFEK Komisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur, Gönen ’de ziyaretlerde bulundu.

Gönen ilçe Başkanlığını Ziyaret edip teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Milletvekili Uygur, teşkilatla çalışmaları hakkında istişare toplantısı yaptı.

 

Teşkilatla birlikte  Gönen Hırdavatçılar Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Esnaf Odası ve Kahveciler Odasını Ziyaret edip, kapı kapı bütün esnafı gezip hal hatır soran ve vatandaşların taleplerini dinleyen Uygur “ Tüm dünyayı etkileyen Covit19 salgını sebebiyle ülkemiz de zor zamanlardan geçerken Devletimizin desteğiyle ve vatandaşımızın ferasetiyle pandeminin etkisini en kısa sürede ortadan kaldıracağız inşallah.” dedi.

 

Engelli bir vatandaşı evinde ziyaret eden Uygur “ Engelleri sevgiyle aşıyor, engelli kardeşlerimizin yaşam kalitesini artırmak hayatlarını kolaylaştırmak için çalışıyoruz “ dedi.

 

. “Memleketimin her karışı bereketli Elhamdülillah.” Diyen Uygur Gündoğan Mahallesinde Patlıcan toplayan kadınları tarlada ziyaret etti ve kadınlarla sohbet edip patlıcan topladı

 

Gönen-Sariköy yol yapım çalışmasını yerinde inceleyip, son durum hakkında bilgi alan ; Gündoğan, Sarıköy ve Hodul mahallelerinde ev ziyaretleri yapan Milletvekili Uygur , köy kahvehanelerinde coşkulu kalabalıklarda bir araya gelip vatandaşın taleplerini aldı.

 

Gönen ziyaretini iki düğüne katılarak sonlandıran Uygur ziyaretleri ile ilgili olarak  “Bölgemizin meselelerini konuşmak, tartışmak ve bunlara çözüm yolları üretmek için her an hemşehrilerimiz ile bir aradayız . Durmadan yorulmadan çalışıyor, 2023 hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz” dedi.