Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli, 2023 seçimi öncesinde hayata geçirdikleri proje ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. Toplumun her kesimine ulaşacak çalışmaların altına imza attıklarını vurgulayan Hakan Şehirli, “Her 10 günde bir meslek grubuyla ilgili esnaflarımızı dolaşıyor, sorunları tespit ediyor ve üst kademelere raporluyoruz. Gençlik kollarımız ilk defa oy kullanacak gençlere genel başkanımızın mektubunu ulaştırıyor. Kadın kollarımız “Bir mont bir bot” projesiyle ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına dokunuyor. Altılı masanın Altıeylül çapındaki ilk toplantısını yakın zamanda sandık güvenliği konulu yaptık” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli, 2023 yılındaki yapılacak genel seçime yönelik proje ve çalışmalara dair SEMBOL Medya’ya özel açıklamalarda bulundu. Ana kademe yönetimden, gençlik kolları ve kadın kolları yönetimlerine kadar Altıeylül’de tüm planların 2023 yılındaki genel seçime göre yapıldığını dile getiren Hakan Şehirli, toplumun her kesimine ulaşmayı amaçladıklarını vurguladı. “Yönetim kurulu, kadın kolları, gençlik kolları ve belediye meclis üyelerimizle birlikte sürekli sahadayız, seçimlere hazırlanıyoruz. Bu seçimler bizim için çok önemli, Türkiye için çok önemli. Toplumumuzun her kesiminin sorunlarını tespit edip, iktidara geldiğimizde yapacağımız projeleri anlatıyoruz. Her 10 günde bir meslek grubuna yönelik esnaflarımızı dolaşıyoruz ve onların sorunlarını tespit edip üst kademelerimize rapor halinde ulaştırıyoruz. En son bu kapsamında berber ve kuaför salonlarını ziyaret ettik. Daha önce minibüs durakları, kafeler, kahvehaneleri, fırınları, eczaneleri ziyaret ettik.

 

GENÇLERE KILIÇDAROĞLU’NDAN MEKTUP

 

Altıeylül ilçe örgütünün tüm kademeleriyle seçime odaklandıklarını belirten Şehirli, “Kadın kollarımızın “Bir mont bir bot” adlı projesi var. Bununla ilgili sponsorlarımızın ve partililerimizin katkılarıyla oluşturduğumuz bütçe üzerinde aldığımız montları ve botları muhtarlarımız üzerinden ya da kendi tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ulaştırıyoruz. Kara kış öncesinde küçük çocuklarımızın üşememelerini istiyoruz. Maalesef bu iktidar insanları muhtaç her şeye hale getiriyor. Mont ve bot verdiğimiz bir çocuğumuz annesine “Etiketlerini çıkarma arkadaşlarım görsün” bunu durumu gösteriyor. Gençlik kollarımız da Altıeylül bölgesinde ilk defa oy kullanacak seçmenlere Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘Demokrat Amca’ imzalı mektubunu veriyoruz. Bunun haricinde belediye meclis üyelerimiz de esnaf ziyaretleri gerçekleştiriyor” dedi.

ALTIEYLÜL’DE ALTILI MASA TOPLANDI

Altılı masadaki partilerin temsilcileriyle toplantı gerçekleştirdiklerini belirten CHP Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli, “Altıeylül ilçesinde altılı masada yer alan partilerin ilçe başkanları olarak toplanıp ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Bu toplantıları sürekli hale getirme kararı aldık. İlk toplantımızda sandık güvenliği ve bu konuda neler yapabileceğimizi konuşup, ortak hareket etme kararı aldık.