Balıkesirspor’un zorda kalmasını ve özellikle de Başkan Kadir Dağlı’nın önlenemeyen yükselişinin durdurulmasını isteyen bir kesim olduğunu bu işin içindeki bizler çok iyi biliyor ve gözlemliyoruz…

İstanbulspor şokundan sonra düzenlenen ve Balıkesirspor için hayati önem taşıyan ‘forma gecesi’ bu kesime ilk mesaj oldu.

Bir şekilde organizasyonun başarısız olması için gece-gündüz dua edenler(!) o geceki çoklu katılımı görünce bir hayli üzüldüler.

Hemen hemen her kesimden insanların karınca kararınca Balıkesirspor’a destek olduğu o gecenin bence en önemli mesajını Kadir Dağlı’dan önceki başkanlar Mustafa Bahçeci ve Remzi Boncuk verdiler..

Hem Bahçeci hemde Boncuk kendilerinden katbe kat maddi olarak güçlü isimlerin katkı yapmadığı bu geceye ciddi katkı yaparak camia için moral oldular..

Sanıyorum hala Balıkesirspor’un başarısız olması için beklenti içinde olanlar bu mesajları almışlardır..!

RENK KATIYORUZ

Sezon öncesi borçları nedeni ile küme düşecek takımlar içinde gösterilen Balıkesirspor öylesine bir sezon geçiriyor ki; ders niteliğinde.
Özellikle yönetime karşı her türlü ayak oyunların oynandığı bu günlerde Balıkesirspor aldığı sonuçlar ile bu lige renk katıyor.

İçerde 5 yiyen Balkes deplasmanda 3 atıyor..Ne zaman ne yapacağı belli olmuyor..

Giresunspor deplasman galibiyeti İstanbulspor hezimetini bir nebzede olsa unutmamızı sağlarken şimdi ligin dibine demir atan ezeli rakibimiz Boluspor maçının sonucunu merakla bekliyoruz..