Beyaz Tv'deki programda Mehmet Ali Bulut aynen şu yorumu yapıyordu; "Korona dünyaya gelmiş olan bir deccal ve artık mesih gelecek"..      

Ve ne ilginçti ki, bu yoruma inanan ve ciddiye alan hatrı sayılır  bir topluluk var..Bu fikirler virüs kadar tehlikeli değil mi..?


BUNADA İNANAN VAR..
  
Korona belasıyla birlikte Sosyal medyadaki algı virüsü(!) de tehlikeli bir hal almaya başladı.Bilgi kirliliğinin diz boyu olduğu bu mecrada photoshop lu bir paylaşımda, Moskova'daki Kızıl Meydanda aslanlar dolaşıyor ve paylaşımın altında şu yazıyor; "Korona ya karşı Ruslar sokaklara aslan saldı".Beyaz Tv'de Mehmet Ali Bulut'un; "Mesih gelecek" yorumuna inanan kesim, espiri olsun diye photoshop lu Kızıl Meydan'da aslanlı görüntüye de inanıyor..!


BEYİN VÜCUDU TERK ETMİŞ..!

Önceki gün merkez üssü Balıkesir Bereketli olan 4.1'lik depremi Sembol Medyanın her iki yayın organı Ekspres ve Yenisöz'ün internet sitesinden verdik.. 

Bu bilgilendirici haberimizi paylaştığımız sosyal medya hesabınıza okurun birisi yarım yamalak Türkçesi ile aynen şu yorumu yapmış; "Kötü haber tellalısınız.Sizi kınıyorum".. Koronanın aşısı er yada geç bulunacakda  vücudu terk eden beynin yerine sağlıklı olarak geri dönmesini nasıl hallederiz..?!