Geçtiğimiz sezon ki kongre günü salonda incin top oynadığı için bir hafta sonra salt çoğunlukla toplanan Balıkesirspor kongresi öncesi anahtar valiye gitmek üzereyken Kadir Dağlı ve ekibi yönetimi aldı.” Çuvalla borcun olduğu bir kulübe insan neden başkan olmak ister ki” diye kafadan işin altında bit yeniği ararken zamanla Dağlı ve ekibinin insan üstü mücadeleleri bir anda Balıkesirspor’u bırakın küme düşer pozisyondan, neredeyse play-off oynar durumuna getirdi.
Birkaç tuzu kuru kulüp dışında hemen hemen Türkiye’de ki bir çok spor kulübü parasal sorunlarla başa çıkmaya çalışırken hepimizin malumu Covid19 denen bela ile karşılaştık. Hayat durdu. Doğal olarak futbolda durdu.. Ve neredeyse 3 aylık aradan sonra seyircisiz ve tatsız tutsuz bir şekilde kalan maçların oynanıp ligin tescil edilmesi için düdük çaldı.
Balkes önce Menemenspor’a talihsiz bir şekilde yediği tek golle ve ardından da deplasmanda ligin tepesindeki Hatayspor’a orta hakem Hakan Ceylan’ın hediye penaltı golü ile mağlup oldu.
Yine malumunuz ortada fol yok yumurta yokken birileri Balıkesirspor yönetimine aday olduğunu açıklayıp ellerindeki algı aletleri ile(!) piyasa yapıyorlar. Tabiki bu duruma seviniyoruz. Nereden nereye diyoruz. Anahtar valiye giderken şimdi birkaç başkan adayı ile Balıkesirspor Kongresi izleyeceğiz kısmetse..
Buraya kadar hiçbir sorun yok. Sorun şu; şimdi aday olmayı planlayan arkadaşlar ellerindeki malzeme ile üst üste alınan 2 mağlubiyet sonrası neredeyse göbek atacaklar..!
Diyorlar ki; bu takımı bu hallere düşürenler utansın..
Neden utansın ki emmeolu..?
Siz değil miydiniz sezon başında Balıkesirspor “paraşütsüz düşer”diyenler. Beklentileriniz ne kadar çabuk değişmiş..!  Siz Balıkesirspor’un mu taraftarısınız yoksa cebinizin mi.,.? Hiç birinizi bu sezon Balıkesirspor’a 5 kuruş katkı yaparken görmedik ya emmeoğlu..!