35 yıllık meslek hayatımda son 7 yılı tamamen 'SporKöşe Yazarlığı' olarak sürdürsemde bu mesleğe 'Polis ve Adliye Muhabiri' olarak başladım.

Yine son son 7 yıldır masa başında sadece Balıkesirspor'u yorumlayardak mesleğime devam etsemde, bu demek değil ki; diğer konulardan bir haberim..
Kimin ne halt yediğini çok iyi bilirim..!
Şimdi durup dururken bunları neden yazdığımı merak ediyorsunuz değil mi..?
Hemen merakınızı gidereyim..
Son zamanlarda özellikle sosyal medyada 'Sahte Hesap' kaynıyor..
Kendi fikrini özgür iradesi ile ifade etmeye paçası yemeyenler bu düşüncelerini 'sahte hepaplardan' yapıyor..
Hele hele bazıları öyle bir yol izliyor ki; sanırsın FETÖ'nün 'FUAT AVNİ'si..!
Bu hesapları kullanallar genelde toplumu kin ve nefrete sevk etmeyi kendilerine şiar edinmiş zavallı tipler..
Genelde, kendi varlıkları ile toplum içinde psikolojik sorunlu olarak bildiğimiz bu tipler, bu psikolojik sorunlardan kaynaklanan tüm 'kuyruk acılarını' kullandıkları bu ' sahte hesaplardan' gidermeye çalışıyorlar..
Neticede Balıkesirspor ile ilgili olarak son zamanlarda Hüsnü'nü Müsnü'mü nedir öyle bir hesap var..
Tamamen Balıkesir ve Balıkesirspor düşmanlığı üzerine kurulu olan bu 'sahte hesap kendi kimleği ile ilgili olarak öylesine açıklar veriyor ki; tam amatör işi..!
Kendini 'tatlı su kurnazı' sanan bu Hüsnü sahte hesabı bu gün için yaptığı bu paylaşımların 'oyun' olduğunu sansada, aslında ' halkı kin ve düşmanlığa ve aşağılamaya' gibi çok ciddi bir suç işlediğinin farkında bile değil.. TCK'nın 216. maddesine göre böylebir suçu işleyen kişi 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılıyor..
Ve artık Sahte hesap Hüsnü öylesine 'maddi delirler' ele vermeye başladı ki; kendisi hakkında tarafımdan savcılığa yapılacak suç duyurusunda bu belgelerde Cumhuruiyet savcılığına bizzat iletilecek..