Balıkesirspor Başkanı Ümit Arslan, kulübe siyaset sokmaya çalışan Erol Çetin ve Rıza Tekin’in biletini kesti. “Bu kulübün patronu benim” diyen Arslan, ikilinin kulüp yönetiminden istifasını istedi

İÇERİDEKİ İRLANDALILAR

Mali zorluklara rağmen ayakta kalmaya çalışan Balıkesirspor’da, Başkan Ümit Arslan bir yandan kulübe para kaynağı oluşturmaya, borçları ödemeye çalışıyor bir yandan da yönetimin içindeki “İrlandalılar”la uğraşıyor. Kulüp yöneticiliğini siyasi hırsları için kullanmaya çalışanlar, Arslan’ın da Bal-Kes’in de altını oyuyor.

SIRA FİTNECİLERDE

Son dönemde Erol Çetin-Rıza Tekin-Yavuz Subaşı üçgeninde oluşan tweet krizi de, Balıkesir’in en değerli markası olan Balıkesirspor ve dolayısıyla başkanını zor duruma düşürmüştü. Başkan Ümit Arslan, aldığı hızlı ve doğru kararla krizin büyümesini önledi. Şimdi sıra fitnecilere geldi.

“BURADA PATRON BENİM”

Güne Balıkesirspor basın sözcüsü İsmail Koca’yı görevden alarak başlayan Arslan, ardından kulübün krize sebep olan iki yöneticisi Rıza Tekin ve Erol Çetin’e “Bu kulübün patronu benim. Ya kendinize çekidüzen verin ya da istifanızı yazın” dedi. Bakalım Çetin-Tekin ikilisi hangisini seçecek.


Kangrene dönüşmeden kesip attı!

Balkesirspor Başkanı Ümit Arslan, oluşan krize hızlı ve net reaksiyon göstererek tam bir lider tavrı sergiledi. Çünkü Arslan’a göre; Balıkesir- spor’un marka değeri her türlü siyasetin üstünde. Bal-Kes; tartışmaların, polemiklerin merkezinde yer alacak bir yapı değil.