Bugünkü Haberler

PARALI TARAFTAR..!

En nihayetinde Onkolikler taraftar gurubu, kendilerine Adanademirspor deplasmanının yol masrafları Başkan Kadir Dağlı tarafından verilmediği bu deplasmana gitmediklerini kendi sosyal medya hesaplarından hazırladıkları muhteşem bir atak-gider görüntüsü ile paylaşmışlar..Tabiki bundan önce yazılı olarak yaptıkları paylaşımlara Balıkesirspor’un çiçeği burnunda başkanı Kadir Dağlı yine gecenin bir vakti tv kanallarında ki son dakika şok haber edası ile cevap yetiştirmiş.

Öncelikle şunu net olarak belirteyim, Balıkesirspor taraftarlığı; para almazsam maçlara gitmem şekline  kalmışsa kapatın kulübü kardeşim..

O zamanlar daha dünyada olmayan bu arkadaşlar bilirler mi ki Bandırma Erol’ın cebindeki son para ile Eskişehir deplasmanına gelip orada mahsur kaldığını. Ve o gün maça gelen taraftarların aralarında topladıkları üç-beş kuruş para ile tren bileti alıp Bandırma Erol’un Balıkesir’e gelmesini sağladıkları.

Bu arkadaşlar bilirler mi abileri Ahsen’in tüm maaşını Balıkesirspor’un deplasman maçları için harcağını.

Bu gençler bilirler mi Diyojen Hilmi’nin Bilecik deplasmanında aç kalıp son parası ile keçi boynuzu ile karnını doyurduğunu..

Bu gençler bilirler mi Kasası Mehmet ile Taksici Turgay’ın son model arabalarını Balıkesirspor deplasman maçlarında hurdaya çevirdiklerini..

İşte o günlerden bu günlere gelinmiş.. Kendilerini Balıkesirspor’un sahibi gören bu gençler oluşturdukları ‘organize taraftartar’ grubu ile kendi sosyal medya hesaplarından koskoca Balıkesirspor’un başkanına atar-gider yapıyor.. Ve ne yazık ki o koskoca Balıkesirspor’un Başkanı da onlara yine sosyal medya üzerinden laf yetiştiriyor.

Şimdi bu konularla ilgili Başkan Kadir Dağlı’ya bir iki sorum olacak, cevapları lütfen sosyal medya üzerinden versin..

Soru birrrr: Sen AK Parti’lisin, sana atar gider yapanlar ve hatta tehditvari konuşanlarda AK Parti’li bir Belediye’de çalışan bildiğin düz işçi arkadaşlar. Bu nasıl bir iş kardeşim..AK Partili Kulüp Başkanına, AK Partili Belediye işçilerinden oluşan taraftar gurubu ‘aba altından sopa’gösteriyor..!

Soru ikiiii: Hadise Konseri biletlerini bu taraf  grubuna kim teslim etti?  Bu arkadaşlar kaç bilet sattı. Sattıkları biletlerin paralarını teslim ettimi?.

Soru üççç: Bu biletlerin bu taraftar gurubuna verildiğinden senin haberin var mı?.

Soru dörttt: Transfer tahtasının kapanmasına kaldı 1 hafta..Son durum ne?..


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa