Bugünkü Haberler
RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAROGBMAvP
1- Abalı Denizlispor3421946772
2- Gençlerbirliği3422485070
3- Hatayspor34191055767
4- Osmanlıspor FK34195104962
5- Gazişehir Gzntp3417896059
6- Adana Demirspor34177105058
7- Altınordu3416995057
8- Ümraniyespor34141194453
9- Boluspor34147134149
10- Altay341211115247
11- İstanbulspor341013114543
12- Adanaspor34910154137
13- Giresunspor34812143236
14- Eskişehirspor3498174435
15- Balıkesirspor34117163634
16- Afjet Afyonspor3479183830
17- Birevim Elazığspor3467213825
18- K. Karabükspor340331100
Üst Lig Play Off Alt Lig
Ekspres Gazetesi
POTADA DERBİ HAFTASI
POTADA DERBİ HAFTASI
25 Ocak 2019 22:23
Font1 Font2 Font3 Font4
0 defa okundu

Türkiye Basketbol Ligi’nin Balıkesir’deki iki temsilcisi Karesispor ve Bandırma Kırmızı, Pazar günü Bandırma’da karşılaşacak

16.Hafta mücadelesinde karşılaşacak iki ekipten Karesispor, ligde 12 galibiyet 3 mağlubiyet ile ikinci sırada bulunurken ev sahibi Bandırma Kırmızı, ligde 3 galibiyet 12 mağlubiyetle 15. sırada bulunuyor.

Bandırma Kırmızı-Karesispor karşılaşması 27 Ocak Pazar günü saat 14.00’te Bandırma Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu’nda oynanacak. Karşılaşmayı Orkun Yurtdaş, Egemen Ercan ve Murat Danışan hakem üçlüsü yönetecek.

EUGENE TEAGUE KARESİSPOR’DA

Thomas Gipson’ın ailesel sebeplerden ötürü takımdan ayrılması ve Doğukan Sönmez’in sakatlığı nedeniyle uzun rotasyonunda çok zorlanan Karesispor beklenen hamleyi yaptı. 2016-2017 sezonunda da Türk Telekom’da Gencer Baytimur ile birlikte çalışan Gene Teague sezonun geri kalanında Karesispor formasını terletecek. Gene Teague 2016-2017 sezonunda Türk Telekom’da 18 maçta 31 dakika ortalamayla 15.8 sayı 7.6 ribaund ve 1.9 asist ortalamaları tutturmuştu.

Gene Teague bu sezon forma giydiği Şili’nin Ancud takımında ise 21 maçta 30 dakika ortalamayla 17 sayı 8.9 ribaunt ve 1 asist ortalamaları ile mücadele ediyordu.

TBL’DE 16. HAFTA PROGRAMI

Bugün:

14.30     Final Spor-OGM Orman Spor (Bursa Atatürk)

16.00     Petkim Spor-Selçuklu Basketbol (Enka Spor Salonu)

17.30     Mamak Bld.Yeni Mamak-Bursa Spor (Mamak Belediyesi)

18.00     Akhisar Belediye-Edirne Spor (Akhisar Belediye)

18.00     Akhisar Belediye-OGM Orman Spor (Akhisar Belediye)

 

27 Ocak 2019, Pazar

14.00     Bandırma Kırmızı-Karesi Spor (Banvit Kara Ali Acar)



Bu haberler ilginizi çekebilir!

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa