Bugünkü Haberler

QURESMA’NIN İKNA EDEMEDİĞİNİ DAĞLI İKNA ETMİŞ..YERSEN..!

Kadir Dağlı’nın başkınlığını bu saatten sonra çok ciddi şekilde inceleme altına alacağım.

Bugüne kadar futbol topunu görse ‘bomba’diye karakola götürecek biri neden Balıkesirspor’a başkan olmak için yırtınsın ki?..Hele hele üzerinde 37 milyon borç olan bir Balkes’e..!

Şimdi asıl konuya dönelim. Temcit pilavı gibi tekrarlayıp duruyoruz ama bu açıklamaları da yenilemek durumundayız. Balıkesirspor için hayati önem taşıyan iki dosya var. Biri elimizin altındaki Mustafa Akar dosyası, ikincisi ise bir çoğumuzun haritada bile yerini zor göstereceği Portekiz’li Nuno dosyası.

İki dosya artık birbirine yapışık durumda. Biri kurtulmazsa ikincisi kurtulmuyor.. Öncelik tabiki Nuno dosyasında. Nuno dosyası kurtulursa Akar dosyası da belli bir protokelle kurtulabilinir durumda.

Nuno dosyasının bir başka özelliği ize zamana karşı yarışın yapıldığı bir dosya olması. Bugüne kadar yapılan tüm protokeller Balıkesirspor tarafından yerine getirilmediği için ‘tehlikeli’ ibaresi ile FİFA’nın sümenin de bekliyor karar gününü bekliyor..! Bundan önce de bir çok dosyada vukuatlı olduğumuz için Nuno’nun parası ödenmezse FİFA’nın alacağı muhtemel bir karar ile Balıkesirspor bu sezona 2.ligden başlayabilir.

Peki böylesine bıçak sırtı bir zaman diliminde Başkan Kadir Dağlı ne yapıyor? Tesisleri inceliyor, personelle bir ayara gelerek ekonomik tedbirleri gerekçe göstererek çalışan sayısını yarı yarıya azaltıyor. Çoluk çocuk, eş, dost ahbat Balıkesirspor Başkanlık makamında öz çekim yapıyor, makara tukara ile karışık kendi sosyal meydasında paylaşımda bulunuyor. Bu işlerin arasına ise; İlhan Eker’i tarif ederek; “Nuno dosyasını hallediyorduk ama birileri bu anlaşmayı bozdu.Biz Nuno’nun menejeri ile görüştük el sıkıştık, 400 bin euroya işi bitiriyorduk, birileri çıktı Nuno’ya dedi ki; elleri mahkum size parayı ödemek zorunlalar sakın indirim yapmayın”..

Şimdi bu açıklamanın üzerine; “Yuh yani” diyeceğim ama bu kelime bile az kalıyor..!

Yıllarca Süper Lig görmüş, Fenerbançe’de forma giymiş İlhan Eker bu şehrin eminlerinin isteği ile araya Portekiz Milli takımının ve Beşiktaş’ın dünyaca ünlü yıldızı Ricardo Qearesma, Gökhan Gönül ve yine Portekiz Milli takımının bir başka dünya starı Adriano’yu sokarak halledemediği dosyası bizim klimacı Kadir halletme aşamasına gelmiş..Yersen..!

Kadir Dağlı, ben onu bunu bilmem. Bu camiaya başkan oldun. Şu anda da bankada Nuno’nun dosyasını kapatacak para hazır. Bu parayı çek ve Nuno dosyasını kapat. Aklında başka başka planların varsa unutma bizde buradayız. Kolay kolay zıplayamazsın..!


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa