Bugünkü Haberler
Ekspres Gazetesi

RAKİP RİZE

Balıkesirspor Baltok, bugün Ziraat Türkiye Kupası 5.turunda Süper Lig ekiplerinden Rizespor önünde mücadele edecek.

Denizlispor önünde ortaya konan futbol ve azim çok iyiydi. Balkes, aynı futbol anlayışı ve inancı Rizespor maçında da sahaya yansıtırsa ikinci maç için çok avantajlı bir skor ile Balıkesir’e dönebilir.

Ligde de şu anda orta sıralarda olan kırmızı beyazlı ekip dar kadrosu ile Ziraat Türkiye Kupası’nda da 5.turu gördü. Bu şartlarda başarı…

ADAYLAR BİR AN ÖNCE BALKES’LE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞSIN

Balıkesirspor Baltok hem lig, hem de Ziraat Türkiye Kupası’nda mücadele ederken tabiki bir yandan da yerel seçime kilitlenmiş durumda..

Şu andaki Başkan Mustafa Bahçeci ve yönetim kurulu mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaolğ’nun göreve getirdiği isimler. En azından lig sonuna kadar aynı yönetimin yola devam edeceğini sanıyorum. Etmeli de.. Peki lig sonunda ne olur?

Onu seçimi kazanan başkan bilecek…

Tabiki her başkan adayının Balıkesirspor Baltok ile ilgili bir düşünce ve fikri vardır veya olmak zorundadır diye düşünüyorum. Çünkü neticede koltuk ile birlikte kucakta bulacakları kentin en değerli markasından bahsediyoruz. Balıkesirspor Baltok dediğin zaman da önü arkası para..! Yani kolay iş değil Balkes’e başkanlık etmek, yönetici olmak hele hele ki ana kaynak olmak..!

Neticede ligler devam ederken ve tüm Türkiye gibi Balıkesir’de yerel seçim atmosferine girmişken şu bizim Büyükşehir Belediye Başkan adaylarına yavaş yavaş Balıkesirspor Baltok ile ilgili düşüncelerini kamuoyu ile paylaşsa diyorum..


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa