Bugünkü Haberler

SİNAN VARDAR VE KADİR DAĞLI

Hani şu meşhur ‘kulis’ bilgileri denir ya, işte o cinsten haberler dolaşıyor etrafta..Balıkesirspor’a başkanlık için Balıkesir’li genç iş adamı Kadir Dağlı ve Türkiye’nin en önemli turizimcilerinden Joly Tur’un sahibi Sinan Vardar..

Kadir bizim çocuk. Kendisini AK Partili Belediyeleri yakın bir ‘klimacı’olarak biliriz..! Ama; Sinan Vardar’da nereden çıktı derseniz, inanın bende bilmiyorum. Ya birileri sosyal medyada sallama yapıp heyecan yaratmak istiyor yada bu isim gerçekten Balıkesirspor Başkanlığı için bir hazırlık içinde.

Biri bana bu iki arasından seçim yap dese direk Sinan Vardar derim.

Dün kendisini internet üzerindeki yazı ve çizilerden inceledim. İlginç bir hayat hikayesi var. 30 yaşına kadar futbol oynamış, 30’undan sonra turizm sektörüne girmiş, 15-20 yılda en tepeye oturmuş.

İstanbul Bakırköy doğumlu. Şimdi diyebilirsinizi ki; Balıkesir’le alakası ne?.

Şöyle ki; yine kendi biyografisinden öğrendiğime göre 17 yaşında Erdek’deki otellerde bulaşıkçı olarak meslek hayatına atılmış. Sonra Bandırmaspor’da forma giymiş. Balıkesir’le bulabildiğim bağlantısı bunlar.

Neticede ister Sinan Vardar olsun, ister Kadir Dağlı yeterki Balıkesir sokakta kalmasın isteğimiz bu..

Haa unutmadan geçenlerde Denizlispor’u geçtiğimiz sezon cehennem çukurundan alıp süper lige taşıyan Abalı için bir yorumumda demiştim ki; Yokmu Balıkesirspor’u da kurtaracak bir Abalı. Belki o Abalı, Joly Tur’dur kim bilir. Hani şöyle olabilir mi diyorum Joly Balıkesirspor. Neden olmasın..


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa