Bugünkü Haberler

SÖYLENECEK SÖZ YOK.,.!

“Kötü günümüzde yanımızda olmayanlar, iyi günümüzde yanımıza gelmesinler. Bu çocuklar 12-13 kişi kaldı. Her takımın transfer hakkı vardı. Bizden 3-4 kişi ayrıldı. 12-13 kişi birbirimize tutunduk, uçuyoruz. Teknik heyet olarak 5-6 aydır maaş aldığımız yok. Oyuncuların doğru dürüst taksit aldıkları yok ama hala duyarsız tavır devam ediyor. Oyuncularımı tebrik ediyorum, çok az sayıda olmamıza rağmen müthiş mücadele ettiler. İğne ile oynayan, sakat olanlar var.”

Bu sözler Elazığzspor maçı sonrasında Balıkesirspor Baltok teknik direktörü Giray Bulak’a ait.

Bu memlekette kazanan kelli fellilere armağan olsun..!

Filmi baştan saralım..

Balıkesirspor Baltok neredeyse 4 sezondan bu yana ötelene ötelene gelen borçlar nedeni ile hepimizin malumu parasal anlamda büyük bir sıkıntı içinde. Şu anda takımda kalan 13 futbolcu kendilerine taahhüt edilen transfer paralarından çok az miktarda ödeme aldılar. Teknik heyet ise Giray Bulak’ın dediği gibi 5 aydır maaş almadan iş başı yapıyor. Neticede Balıkesirspor Baltok bunca zorluğa rağmen ligde başarılı bir grafik çiziyor. Bu takımın başarılı günlerinde kapıya dizilenlerden ise şu ana kadar ‘çıt’yok. O zaman ne diyoruz; söylenecek söz yok..!

HELE TAŞLAR YERİNE BİR OTURSUN

A isim olur, B isim olur, onu seçmen bilecek. 1 Nisan sabahı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlık koltuğuna oturacak ismin kucağına bırakılacak ilk bebek Balkes olacak..! O kişi ya bu bebeği yetimhaneye bırakıp; “devlet baksın”diyecek, yada ben bakar adam ederim.. Bu o kişinin takdirinde..!

Velevki devlet eline bırakmaz bakımını üstlenirse gideceği yol haritası belli.. Kentin kelli fellileri. İşte o gün Balkes’e yardım etmek için başkanlık makamında sıraya girecek onlarca kişi tanıyorum.Hele taşlar bir yerine otursun..!


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa