Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, bayram öncesi Balıkesirspor’daki personelin maaşlarını ödedi. Kırmızı Beyazlı ekibin Başkanı Ümit Arslan, bu destek sonrası ; “Maddi sıkıntılar içinde olduğumuz dönemde Yücel Başkanımızın böylesine bir jest yapması hepimizi çok duygulandırdı. Kendisinin arkamızda olması bize her zaman güç veriyor”dedi..

Geçtiğimiz sezon Balıkesirspor’un sponsor bulmasında önemli bir rol oynayan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Yasin Sagay sezon sonunda da kırmızı beyazlı ekibin biriken personel maaşlarını ödediler..

Bayram öncesi yapılan bu ödeme sonrası büyük mutluluk yaşadığını belirten Balıkesirspor Başkanı Ümit Arslan; “ Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz ve Başkan Yardımcımız Yasin Sagay’ın şartları ölçüsünde her zaman camiamıza destek vermişlerdir. Geçtiğimiz sezon özellikle sponsor bulunması konusunda çok önemli katkıları olan Başkanlarımızın, özellikle biriken personel maaşlarının bayram öncesi ödenmesi konusunda gösterdikleri hassasiyet takdire şayan, kendilerine Balıkesirspor camiası adına teşekkür ederim”dedi..