Bugünkü Haberler

TEHLİKE KAPIDA BİZİMDİ BAŞKA ALEMDE

Şimdi size Balıkesirspor’un resmi sosyal medya hesabındaki son 10 günlük paylaşımı aktarayım.

Tarih 11 Haziran 2019

AKAR DOSYASI HAKKINDA
Başkanımız Kadir Dağlı, Kulübümüzün borçlu olduğu iş adamı Mustafa Akar ile bir görüşme gerçekleştirdi. Olumlu geçen görüşmede icranın kaldırılması adına bankayla görüşmeler başlatıldı.

Konu hakkında kulübümüz resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan başkanımız sayın Dağlı, “ İcra dosyaları ile ilgili bankalarla görüşmeleri başlattık. 3-4 gün içerisinde icranın kalkmasını bekliyoruz ancak, Nuno Andre Coelho dosyası ile bu konu birebir ilgili. Nuno Andre Coelho pazarlık payı bırakır ve görüşmeye yanaşırsa, Akar dosyasında sıkıntı beklemiyoruz. Ancak Portekizli’ye olan ödemede indirime gidilmezse Akar dosyasının bir hükmü olmuyor ve kulübümüz ceza almaktan kurtulamıyor. Birbirine yapışık iki dosya için girişimlerimiz devam ediyor. Portekiz’e uçarak kulübümüze kambur olan bu Nuno dosyasını çözmeye çalışacağız” diye konuştu.

Tarih 12 Haziran 2019

Tunceli’de çıkan çatışmada Şehit olan Askerlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Yakınlarının ve Milletimizin başı sağolsun…
Yaralanan Askerlerimize de acil şifalar diliyoruz…

Tarih 12 Haziran 2019

Forma sponsorumuz BALTOK A.Ş ile olan sözleşmemiz sona ermiştir.
Bugüne kadar bize destek olan BALTOK A.Ş’ye katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz…

Tarih 12 Haziran 2019

Başkanımız Kadir Dağlı, altyapı oyuncularımızı antrenmanda ziyaret etti…

Tarih 12 Haziran 2019

Gençlik Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ve beraberindeki heyet, Başkanımız Kadir Dağlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tarih 12 Haziran 2019

Yönetim Kurulumuz akşam saatlerinde bir toplantı gerçekleştirdi. Alınan kararların kulübümüze hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Tarih 13 Haziran 2019

KULÜBÜMÜZDEN 5 İMZA
Balıkesirspor’umuz geçtiğimiz sezon formamızı terleten kaleci Asil Kaan Eryılmaz ile 3, Rahmi Anıl Başaran ile de 1 yıllık sözleşme yeniledi.

Kulübümüz ayrıca, altyapımızda forma giyen Emirhan Çakır, kaleci Yiğithan Kır ve Berkay Türk’ü profesyonel yaparak 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Tarih 13 Haziran 2019

YAZ FUTBOL OKULUMUZ ÜCRETSİZDİR
17 Haziran – 5 Eylül tarihleri arasında başlayacak BALIKESİRSPOR YAZ FUTBOL OKULU ücretsizdir.
‘ARMA’mızın geleceği adına ücretsiz olarak devam edecek futbol okulumuzun kayıt işlemleri, Atatürk Stadyumu arkasında yer alan Balıkesirspor Store Mağazamız’da başlamıştır.
Sadece forma, şort ve çorap ücreti (150 TL) karşılığında yaz boyunca 3 AY ücretsiz futbol eğitimi, şehrin her yerine servis imkanı.
Futbol oynamayan çocuk kalmasin…(Aynı paylaşım bir gün sonra yineleniyor)

14 Haziran 2019

3 İMZA DAHA
Altyapımızda forma giyen İbrahim Burak Doğan, Kuban Altınbudak ve Emre Şahin’i profesyonel yaparak 3 yıllık sözleşme imzaladık. Atılan imzaların kulübümüze ve genç oyuncularımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

14 Haziran 2019

15 Haziran 2019 tarihinden itibaren Balıkesirspor Store Mağazamızda, TÜM ÜRÜNLERDE %50’ye varan indirimler başlamıştır…
Balıkesirspor Store Mağazamız, Atatürk Stadyumu arkası Fırıntaş yanında bulunmaktadır.(Aynı paylaşım bir gün sonra yineleniyor)

15 Haziran 2019

Yapmış olduğumuz kampanyaya, taraftarımızın göstermiş olduğu yoğun ilgi nedeniyle, 16 HAZİRAN PAZAR günü saat 11.00 ve 19.00 arası mağazamız açık olacaktır.
Taraftarlarımıza göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz..(Bu paylaşım aynı gün içinde bir kez daha paylaşılıyor)

15 Haziran 2019

Kulübümüz resmi ürün satış mağazası ‘BALIKESİRSPOR STORE’ yeni ismi, geniş ürün yelpazesi ve e-alışveriş sitesiyle, yakında hizmete girecektir.
Konuyla ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.

16 Haziran 2019

Babalak günü kutlama mesajı yayınlanıyor

17 Haziran 2019

Sayın Velilerimiz;
Balıkesirspor futbol okulumuza kayıtlarımız devam etmektedir. Balıkesirspor Store mağazamızın yanı sıra kulübümüz tesislerinde de kayıtlarımız devam etmektedir.
Kulübümüzde kayıt imkanı ile birlikte antrenman malzemelerini temin edilebilir, çalışma sahalarını görebilir ve hocalarımızla tanışma imkanı sağlayabilirsiniz…
Futbol okullarımıza tesislerimizde yapılan kayıtlarda, malzeme ücreti nakit olarak tahsil edilmektedir.
Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, daha iyi imkanlarla eğitim verebilmek adına çalışmalarımıza devam ettiğimizi belirtmek isteriz…

17 Haziran 2019

İsmail Kilci ve Galeri Derin sahibi Kürşat Dadak, Başkanımız Kadir Dağlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu…

17 Haziran 2019

YENİ SEÇMENLERDEN ZİYARET
Yeni Seçmen Altıeylül Teşkilatı’ndan Atakan Alan, Cihat Karakaş , İsmail kaymak Başkanımız Kadir Dağlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Genç kardeşlerimize ziyaretlerinden ve hediyelerinden dolayı teşekkür ederiz…

17 Haziran 2019

Balıkesirspor futbol okulumuza kayıtlarımız Balıkesirspor Store mağazamızın yanı sıra, kulübümüz tesislerinde de devam etmektedir.

18 Haziran 2019

AK Parti Balıkesir Milletvekilimiz Sn. Mustafa Canbey, Başkanımız Kadir Dağlı ve Yönetim Kurulumuza hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Sn. Vekilimize ziyaretinden ve hediyelerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz…

11 Haziran’daki paylaşımda Nuno dosyası ile ilgili ne denmiş; 3-5 gün içinde bir neticeye varılacak.

Peki var mı son 10 günlük paylaşımlarla bu dosya ilgili bir bilgilendirme.?.. Yok..!

Ne var?

Vekil ziyareti, bürokrat ziyareti, alt yapıdan profesyonel yapılan futbolcularla imza töreni görüntüleri vs vs.

Dağlı milletin aklı ile dalga geçme. Nuno dosyası ne alemde sen son dakikaya kadar bu dosya ile ilgili ne yapıyorsunuz onu paylaş..!


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa