Bugünkü Haberler

TEK MAÇ KURTARMAZ!..

Ligde Balkes maçına kadar sadece 2 gol yemiş, yine Balkes maçına kadar 11 maçta 10 galibiyet ve sadece bir beraberlik almış Gençlerbirliği’ni 3-1 gibi net bir skorda devirmek tabiki muhteşem güzel amaaaaa bu yetmez..!

Neden yetmez?.

Çünkü Balıkesirspor Baltok’un elindeki oyuncu kalitesini hepimiz biliyoruz. Bu takımın iyi bir kurgu ile neler yapabileceğini birçok maçta gözlerimizle izledik. Balıkesirspor Baltok için Gençlerbirliği maçından alınan galibiyet, hanesine 3 puan yazmaktan başka bir mana taşımaz..! Lig tek maçta bitmiyor değil mi?. Her maçı Gençlerbirliği  maçı gibi ciddiye alacaksın. Bu ligin şakası hiç yok.

KADER ANI

Sen bu güne kadar 11 maçta sadece 2 gol ye, Balkes maçında penaltı kurtar sonra kalk çok basit bir pozisyonda topu içeri al ve 11 maçta yemediğin kadar golü kalende gör.. Gençlerbirliği kalecisi Hakan Arıkan’dan bahsediyorum. Balkes Gençlerbirliği maçının kader anı aslında 85. dakikada Abdülkadir’in penaltıyı kaçırdığı andı. Penaltıyı doğru yer tercihi ile kurtaran Gençlerbirliği kalecisi Hakan Arıkan bu kurtarıştan sonra öylesine rehavete kapıldı ki; Oğuz’un cılız kafa şutunu çok basit bir şekilde tutacakken bir anda ellerinin arasından kaçırdı. Kendine fazla güvenin zaman zaman insanın başını nasıl derde sokacağının canlı örneğiydi..!


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa