Bugünkü Haberler
Ekspres Gazetesi

TRABZON MAÇININ ÖNEMİ

Balıkesirspor Baltok, bugün Trabzonspor ile Ziraat Türkiye Kupasında çok önemli bir maça çıkacak.

Ligin ilk yarısının bitimi ile birlikte ‘ödeme’ konusunda kaos yaşayan camiada bir şekilde bu kaos şimdilik atlatıldı, tüm gözler bugün ki; Trabzonspor maçına çevrildi. Kırmızı beyazlı ekip eğer bu maçtan ikinci maç için avantajlı bir skor ile Balıkesir’e dönerse her açıdan çok ama çok iyi olacak.

Öncelikle iyi bir skor kabuğuna çekilmiş olan taraftarı harekete geçirecek, durum böyle olunca da bir şekilde şu an itibari ile yalnızlığa itilmiş olan Balıkesirsporspor Baltok’a bazı kelli fellilerin can simidi atması sağlanabilecek..!

Bu arada yerel seçim öncesi kapı kapı dolaşıp oy isteyen siyasilerde bu başarıda kendilerini göstermek isteyecek ve en azından elleri şu an itibari ile ceplerine gitmese de ağızlarından ileriye dönük olarak umut verici cümleler çıkacak.

Tabiki iyi bir skor lig başlangıcı içinde avantaj olacak. Devre arasında moral kaybına uğrayan kırmızı beyazlı camia gücünü gösterecek ve lige de moralli bir giriş yapmış olacak.

Peki Balıkesirspor Baltok’un Trabzonspor önünde şansı nedir derseniz..

Tabiki kağıt üzerinde favori Karadeniz ekibi gibi gözükse de benim inancım Balıkesirspor Baltok’un, Trabzonspor önünde olumlu bir netice alacağı yönünde.

Öncelikle bu maçta Trabzonspor’un üzerinde çıtayı yüksek tuttukları için

büyük bir baskı olacak, eğer Balıkesirspor Baltok bu maçta sakinliğini korur ve en azından ilk 15-20 dakika oyunu dengeleyebilirse maçın ilerleyen dakikalarında çok farklı şeyler olabilir diye düşünüyorum..


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa