Marka isim Giray Bulak’ın Balıkesirspor’un başına geçmesinden sonar takım içindeki hava bir anda değişti.. Öncelikle futbolcularımızın kendine olan inançlarının arttığını gözlemliyoruz.. Aslına bakarsanız tüm futbolcularımızı tek tek ele aldığımız zaman biraysal olarak hepsi kaliteli isimler olmasına ragmen Yusuf Şimşek gibi bir başka marka ismin takımın başından ayrılmasından sonra ki boşlukta taktiksel olarak yapılan yanlışlar onların gerçek kimliklerini sahaya yansıtamamalarına neden oldu..

Tabiki şu anda 6 puanla ligin dibinde zor günler geçiriyoruz işimizin zor olduğunu hepimiz biliyoruz..

Ama şunuda unutmamamız gerekli, lig uzun bir marathon ve bir iki maçta alınacak galibiyetlyer işin rengini bir anda değiştirir. Tabiki Giray Bulak gibi bir isim Balıkesirspor’a çok şeyler katacaktır ama bu sadece Giray Hocanın bilgi birikimi ve tecrübesiyle olmaz, kesinlikle devre arasında transfer tahtasının açılması ve gerekli olan mevkilere transfer yapılması şart..

Bu şartlarda çıkacağımız  Menemenspor maçından alınacak 3 puan bir çok şeyi olumlu yönde değiştirecek ve umutlarımızın ileriki haftalara taşınmasını sağlayacaktır..